Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: popek85

Tematy założone przez użytkownika popek85

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty popek85

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Skoro jest to kłamstwo to w tym momencie może dziewczyno zgłosić sprawę na policję bo zgodnie z Art. 234. fałszywe oskarżenie, Art. 233. składanie fałszywych zeznań lub zatajenie prawdy, Art. 235. Kto, przez tworzenie fałszywych dowodów lub inne podstępne zabiegi, kieruje przeciwko określonej osobie ściganie o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne albo w toku postępowania zabiegi takie przedsiębierze, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. - wszystkie te art. pasują do opisanego przez ciebie przypadku.

  Zobacz cały wątek: kradzież - proszę o pomoc

 • Hahaha adwokat Waśniewskiej na rzęsach staje, aż takie głupoty gada że sędzia w sprawie się wkurza i zwraca mu już uwagę że gada głupoty dla samego gadania. Sprawa i wyrok jak dla mnie są ją przesądzone. Dożywocie dla tej zezowatej ^&#@!@0^$$#!! A w celi staropolski wpirdul od \"koleżanek\".

  Zobacz cały wątek: Katarzyna W może dostać dożywocie?

 • 1200 złotych na rękę, co więcej zapomogi tej nie wlicza się do przychodu z tego co kojaże.

  Zobacz cały wątek: Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

 • No do tej pory paliłem skręty z suszu tytoniowego. Bo tylko to miało sens, i smakowy i jakościowy i cenowy. Teraz, to już raczej średnio to widzę. Szczerze to wku*** mnie to że w tym kraju nie da się nawet mieć nałogu, bo trzeba być zarobasem żeby było człowieka na niego stać. Nie mówię że wódka i szlugi mają być za darmo, ale w realnych cenach, jak ktoś chce palić niech pali. Pić niech pije. A tak, zaraz nam wmówią że kawa jest niebezpieczna i jej nie wolno pić, zresztą podatek vat za kawę właśnie poszedł w górę.

  Zobacz cały wątek: Nowa akcyza na susz tytoniowy w 2012 roku!!

 • boże, przecież pani tutaj się praktycznie wylewa z tym że złamie prawo, tylko chce pani widzieć co pani grozi i czy lepiej dać się złapać przed czy po wyroku... strach wychodzić na zewnątrz przy takiej mentalności niektórych ludzi:/

  Zobacz cały wątek: Utrata prawa jazdy

Więcej postów użytkownika popek85


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane