Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: sandra2908

• Login: sandra2908
  • Data rejestracji: 2012-10-28
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 1 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty sandra2908

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Mam podobny problem, ojciec mojej 4 letniej córki poznał nową kobietę. Należę do tych kobiet które nie zostały porzucone i na pewno nie obwiniam swojego partnera za życiowe błędy. Nigdy nie utrudniałam byłemu kontaktów z córką, jestem psychologiem i wiem jakie mogą być konsekwencje takiego działania. Do czasu pojawienia się nowej partnerki jego relacje z córką były dobre, czasami robił mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko zeszło na drugi plan. Mój były stał się nieodpowiedzialny, gdy mała po miesiącu poszła do niego na weekend (standardowo zabiera ją co 2 tygodnie jednak nowa partnerka zaabsorbowała go i na początku ich znajomości nie chciał jej tak często brać) po prostu położył je razem spać, dziecko nie znało kobiety gdy ją odebrałam była roztrzęsiona, mówiła że nie lubi nowej partnerki taty bo ona spała z tatą a moja córka musiała spać razem z nimi. Po tym incydencie kazałam byłemu odwozić córkę na noc do domu jednak obiecał że mała nie będzie z nimi spała, zgodziłam się i? po raz kolejny zostałam oszukana owszem mała nie spała z nimi ale tylko dlatego że oddał ją na noc swojej siostrze. córka uwielbiała ojca, mieli fantastyczny kontakt. Teraz mała ma stany nerwowe, na pewno tęskni za wspólnymi zabawami z ojcem, cieszy się gdy nowa partnerka nie chce iść z nimi na basen, ma chociaż godzinę dla siebie i taty. Ta kobieta ani na chwilę ich nie zostawia, mieszkają w innej miejscowości a gdy przyjeżdżają po małą zatrzymują się w jego rodzinnym domu. Chciałam wpłynąć na byłego żeby chociaż raz w miesiącu przyjechał bez swojej kobiety i spędził czas z córką bo ona właśnie tego teraz potrzebuje ale po prostu nie ma z nim teraz żadnej rozmowy, stał się innym człowiekiem. Gdy weszłam na te forum myślałam że uzyskam jakąś poradę prawną ale widzę że pierwsze skrzypce grają kolejne partnerki mężów które przez oczernianie matek myślą że ugrają coś dla siebie. Kobietki nigdy nie będziecie ważniejsze od matki dla dziecka partnera, możecie stawać na głowie i obrażać rodzicielki ale nic wam to nie da.

Zobacz cały wątek: Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane