Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: saniok1

 • Login: saniok1
 • Data rejestracji: 2010-05-27
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty saniok1

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • A co to za pojęcie mamusiek utrzymywać się z alimentów i narzekać na brak wolnego czasu lub możności podjęcia jakiegokolwiek zajęcia? Ja mam troje własnych dzieci, choć i mieszkam jeszcze z ich matką , to biorę ich i do pracy, i do znajomych, i na zabawę(tylko bez przesady-słowo zabawa ma wiele znaczeń), a matka zajmuje się swoim czwartym dzieckiem (przeważnie-w 90%),które urodziła od innego-albo dla innego (kto jak woli)faceta,z którym nigdy nie będzie. A więc przestańcie mamuśki utrzymywać jednolity stereotyp o facetach-bo jeżeli głębiej w duszy poszukać,to macie więcej czarnych dziur niż wasze partnerzy.

  Zobacz cały wątek: OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

 • Witam wszystkich tatusiów. Niestety mam ten sam problem co większość i opisując na forum nie wiem czy będzie rozwiązany tylko i wyłącznie za pomocą tych czarnych literek na białym tle. W moim przypadku jest tak , że większość czasu będąc z dziećmi pozwoliłem ich matce na "wolność życia". Młoda osoba , niedoświadczona i nieprzystosowana do życia rodzinnego (niestety to stwierdzenie dopiero wyszło po czasie ),nigdy nie pracowała i nie miała większych obowiązków (choć dbanie o 3-ke dzieci wymaga dużego poświęcenia się) prowadzi luzacki tryb życia. Co doprowadziło do tego, że bez krzty sumienia i własnej godności, mając trójkę naszych wspólnych dzieci, urodziła dziecko od innego faceta-twierdząc że on ją on oszukał. Zadałem pytanie:"a w jakiej kwestii oszukał?" Będąc ze mną przez cały czas niby razem, układając się do wspólnego łóżka (którego już nie dzielimy od 7miesięcy, czyli od 4miesiąca przed narodzinami małej Dominiki) jak można było opuścić się do takiego stanu? To zaczyna być patologia,nad którą większość kobiet się nie zastanawia, że przez takie wyczyny robią z siebie przysłowiowych d.&&&.k, a potem szukają zrozumienia u nowo odnalezionych (często tym czasowych)partnerów. Sam walczę z tym problemem,szukając rozwiązania gdzie tylko się da i wiem, że prze de mną długa i żmudna droga,ale się nie poddam i postaram się by moi dzieci zostali przy ojcu,gdyż nocne eskapady matki (jeżeli pozostaną dzieci z nią)mogą doprowadzić tylko do jednego-odnalezienia ich w pewnym momencie w domu dziecka. Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś ma konkretne informacji , odnośnie porad prawnych i materiałów prawniczych,które będą pomocne w mojej sprawie(ponieważ sprawa trafiła do sądu rodzinnego). A to że piękność nigdy nie szła w parze z mądrością-od dawien dawna wiadomo. Szkoda tylko,że chcemy mieć mądrych i pięknych żon, co się graniczy z cudem-i zazdroszczę tym, którzy tego cuda doświadczyli. Pozdrawiam saniok1@wp.pl

  Zobacz cały wątek: PRAWA OJCA DO DZIECI


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane