Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: weronika.krol

Tematy założone przez użytkownika weronika.krol

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty weronika.krol

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jeżeli nie chcesz tracić czasu to polecam samodzielną windykację online na http://vindicat.pl/. Sama kiedyś miałam problem z odzyskaniem długów. Najpierw udałam się do tradycyjnej firmy windykacyjnej. Niestety nie dość, że sporo mnie ich usługi kosztowały to byli średnio skuteczni.

  Zobacz cały wątek: !!!! pilne szukam firmy windykacyjnej !!!

 • Ja myślę, że na pewno masz szansę odzyskać pieniądze. Nie może być tak, że dłużnicy będą bezkarni i ie będzie możliwości ściągnięcia z nich długów. Znam skuteczną windykację online na http://vindicat.pl/. Możesz spróbować tutaj odzyskać dług. Nie musisz tracić czasu na dojazd bo możesz im zlecić odzyskanie długu z domu. Ponadto są o wiele tańsi niż standardowa windykacja. Ja Ci życzę odzyskania swoich należności i żeby w końcu prawo tak się zmieniło w polsce, żeby było łatwiej odzyskiwać długi.

  Zobacz cały wątek: Czy mam jeszcze szansę odzyskać pieniądzę?


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane