Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: zektor1654

• Login: zektor1654
  • Data rejestracji: 2016-03-21
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 1 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty zektor1654

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, chciałbym się dowiedzieć czy mój tata może mnie wyrzucić z domu. Mieszkam w nim od urodzenia ale nie jestem w nim zameldowany. ( w zasadzie nikt nie jest). Dom, w którym jesteśmy zameldowani obecnie nie nadaje się do zamieszkania. Obecnie mam 23 lata kończę studia i poszukuje pracy. W domu mieszkam tylko z tata i niepełnosprawnym bratem. Tata jest alkoholikiem, który obecnie z racji braku pieniędzy przestał pić. Nie pije około miesiąca od kilku lat. W związku z tym, że przestał pić jest strasznie nerwowy i robi awantury. Obecnie grozi mi wyrzucenie z domu. Czy ma do tego pełne prawo ? Dodam,że tata miał 2 rozprawy w sądzie skierowane z gminy, których postanowieniem było przymusowe leczenie przeciwalkoholowe, na które się nie zgłosił.

Zobacz cały wątek: Wyrzucenie Syna z domu

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane