Forum prawne

Łamanie praw na forum internetowym 2012!!

Mam takie pytanko

Gram w grę przez internet, coś a\'la Travian/O\'game.

Na opisie swojego profilu zaznacza się różne rzeczy i pisze nieco o sobie, umieszcza zdjęcia, emoty itp. Jakieś sentencje, często myśli wybitnych strategów.

Ponieważ to gra ekonomiczno-militarna. Ja umieściłem fragment tekstu piosenki cyt. \"Jeśli Bóg w swym miłosierdziu cmoknie mnie w dupę może nie dam się w pierwszym starciu położyć trupem\"

zacząłem byc za to atakowany na forum i w samej grze przez inne osoby, o ile atak w grze to norma, to jednak na forum to już coś więcej. Admini i moderatorzy grożą mi banem i usunięciem konta o ile tego nie usunę. A ja nie widzę powodu skoro inni mogą swoje sentencje umieszczać lub wulgaryzmy. Nie jest powiedziane czyj Bóg, jest zaznaczone że jest to tekst piosenki. Proszę o pomoc, moim zdaniem jest to łamanie praw do wolności wypowiedzi, nie uważam żeby ten cytat obrażał uczucia religijne, jak tak to czyje? Jak napiszę \"bóg\" lub \"bug\" to wówczas będzie lepiej?

2012.3.16 10:27:12

Odpowiedzi w temacie: Łamanie praw na forum internetowym 2012!! (3)

uhhh... to jest średnio ważna sprawa, niech pan to zmieni jak pan napisał na końcu i po sprawie, jak pana boli to ze panu coś karzą to niech pan poprosi o określenie jakiej osoby i które uczucia religijne konkretnie pan obraża.

2012.3.16 11:23:58

Rzeczywiście bardzo wartościowa piosenka, godna wszechstronnego cytowania...

2012.3.18 14:49:13

Znam ten kawałek, Behavior-Lenie. Sam kawałek uważam za wartościowy, jak się nie zna całego kawałka to może się on wydać \"bez wartościowy\" w szerszym kontekście cytat ma zupełnie inne znaczenie.

@mieczj czy twoje uczucia to obraża:)?? pytam z zaciekawienia. Bo moje bynajmniej, tym bardziej jeżeli jest to opis profilu osoby, w jakiejś grze internetowej. Za bardziej obraźliwe uznał bym \"Allah to pała-oficjalni chuligani Jezusa\", mimo iż jest to bardziej zabawne niż opis z wątku.

2012.3.19 9:26:14

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika