czy art. 644 kc ma charakter bezwzględnie obowiązujący?

Odpowiedzi w temacie (0)

tyoanna

23.11.2012

czy art. 644 kc ma charakter bezwzględnie obowiązujący?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: