Forum prawne

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia

Bardzo proszę o informację, czy z umowy zlecenia mogą być potrącane zajęcia komornicze i do jakiej wysokości wynagrodzenia

2008.6.12 18:53:53

Odpowiedzi w temacie: Zajęcie komornicze z umowy zlecenia (4)

Witam serdecznie i prosze o pomoc na temat zajęcia komorniczego zwiazanego z umowa zlecenie.Podjołem prace na umowe zlecenie kwota jaka otrzymałem w 2 miesiacu pracy przekroczyła najnizsza krajową o 8 zł.Wynagrodzenia moje w miesiacach róznia sie od siebie tym iz spowodowane jet to przepracowanymi h w miesiącu a to uzaleznione jest od warunków pogodowych, wiec raz mam 530zł na reke w miesiącu a raz ponad 800.Teraz ze wzgledu na okres jesienno zimowy ilośc h przepracowanych sie znacznie zmniejszy .Bardzo prosze o pomoc do jakiej kwoty i czy wogóle komornik na umowe zlecenie ma prawo obciążyc moje wynagrodzenie a jeśli tak to do jakiej kwoty .Praca na umowe zlecenie jest moim jedynym dochodem.Bardzo dziekuje i prosze o szybka odpowiedz.Z poważaniem Artur.

2008.11.30 19:14:35

Czy z umowy zlecenia komornik ma prawo wziąść jaką kolwiek kwote jeżeli z umowy o pracę bierze 50% zarobku???

2009.1.15 15:25:54

Z umowy zlecenia komornik zabiera 100%, komornik zajmuje wtedy nie wynagrodzenie a wierzytelność. Z umowy o pracę komornik zajmuje 50% (w przypadku alimentów 60%). Pozdrawiam

2009.9.29 15:3:21

Z umowy zlecenia komornik moze zając cała kwote do czasu zapłacenia dlugu_niestety tez mialam taka sytuacje

2010.7.11 10:51:12

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika