Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

SMS 60212 i rachunek o 100zł wyższy!!

Witam mam pytanie, czy skoro nie wyrażałam zgody na korzystanie z ułsug sms przypominania mi o jakichś głupotach to czy te smsy mają do mnie prawo przychodzić i czy muszę za nie płacić?!?! Właśnie dostałem rachunek wyższy o 100zł, myślałam że przegadałam te sumę ale minuty przeszły mi na kolejyn miesiąc więc to nie możliwe. Przyjżałam się szczegółowemu rachunkowi i znalazłam chochlika, który w ciągu tygodnia zjadał mi 25zł wraz z VAT, za informowanie mnie o tym że sa gry i tapety do ściągniecia!!!! Nie zamawiałam tego, nie korzystałam z usługi IPAD z nr. 60212 nigdy w życiu. Czy to możliwe że pomimo tego zostałam zapisana do tej usługi?!>! to jest skandal normalnie!!

2011.12.1 8:59:52

Odpowiedzi w temacie: SMS 60212 i rachunek o 100zł wyższy!! (5)

ooo masakra z tym jest, ja się po 2 miechach kapnołem, tez nie przypominam sobie zebym sie na cos zgadzał!! złodziejstwo normalnie!! Musisz wysłac smsm pod ten nr o treśći \"STOP + usługa którą masz\"

2011.12.1 10:41:35

codziennie mi przychodzą sms od 60212 i zżera mi 3 zł . ; / jak wysyłam na ten nr sms o treści : STOP to przesyłaja : błędna komenda; / wiem ze osob z takim problemem jest wiecej!!

2011.12.1 10:59:13

Wyslij esa pod ten numer z textem LISTA, albo wpisz nazwe usługi która ci przychodzi, ja nap miałem usługe IPAD i wpisałem STOP IPAD, jest też usługa LOVE, to wpisuejsz STOP LOVE.
wysyłasz esa na nr 60212 o treści STOP [nazwa usługi] - u mnie było
Przyjdzie es o zakończonej usłudze

2011.12.1 11:22:56

w takich sprawach najlepiej odrazu dzwonic do operatora i poprosic o zablokowanie wszelich usług WAP!!

2011.12.1 14:18:42

mi to wogole nie dziala wysylam eska i nic masakara co mam zrobic ja wogole nie umiem wysłac tego eska na nr 8888 lista mi sie nie chce to wysłac ...:(

2012.11.8 15:56:8

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika