e-prawnik.pl Porady prawne

sprzedam maturę i inne

Odpowiedzi w temacie ()

jakis_tako

29.11.2011

Mam do zaoferowania sprzedaż Matur, świadectw szkolnych , mgr , inż i inne. Kontakt oryginalnedyplomy@o2.pl lub msy na nr 889-314-198

Nie znalazłeś odpowiedzi?

piotrjerzycki

2012-02-15 17:31:18

Sprzedam świadectwa maturalne na oryginalnych giloszach i pieczątkach. Możliwa stara matura i nowa. Dodatkowo istnieje możliwość załatwienia dyplomów ukończenia kursów zawodowych (np. Brukarz, Dekarz, Ślusarz, Administrator sieci komputerowych, Magazynier). Ponad 6osób, które już dokumenty. Proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane - nie zamierzam odpowiadać na pytania nie związane z oferowanymi przeze mnie usługami oraz czytać ile razy was naciągnięto. Kontakt na maila piotr.jerzycki@interia.eu Wysłać jedną wiadomość i czekać na odpowiedź.

piotrjerzycki

2013-01-04 18:02:08

Dla osób zainteresowanych kupnem świadectwa maturalnego podaję mail - dikey2@interia.pl

HubertPawlowski11

2023-03-11 12:40:42

polecam swiadectwo360@gmail.com! świetnie i szybko wykonana robota

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • matura 2011 witam, ukończyłem liceum profilowe 4 lata temu ale nie podchodziłem do matury. Teraz zdecydowałem się i moje pytanie czy mogę zdawać maturę starym systemem? Cały program nauczania (...) czytaj dalej»

 • Rok przerwy w nauce a alimenty Witam. Jestem pod opieką matki, ojciec płaci alimenty. Jeśli ukończę 3 klasę LO i zrobię roczną przerwę w edukacji przed pójściem na studia, to czy zostaną odebrane (...) czytaj dalej»

 • Procedura sądowo-spadkowa. Podatek spadkowy od mieszkania dla II grupy spadkobierców. Proszę Szanownych Forumowiczów o informacje dotyczące spadkobrania mieszkania (należę do II grupy spadkobierców): 1. (...) czytaj dalej»

 • Matury raz dyplomy Sprzedam świadectwa maturalne na oryginalnych giloszach i pieczątkach. Możliwa stara matura i nowa. Dodatkowo istnieje możliwość załatwienia dyplomów ukończenia kursów zawodowych (...) czytaj dalej»

 • Alimenty na dorosłe dziecko Dwa lata temu rozwiodłem się z żoną, płacę alimenty na nią i dwójkę dzieci. Na każdego po 500zl. Moja córka jest już pełnoletnia w tym roku pisała maturę, którą (...) czytaj dalej»

 • pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina Witam Parę dni temu mąż dostał pozwe o podwyzszenie alimentów z 500zl do 1500zl. Maż ma 3,5 letnią córkę z byłą żoną, na która (...) czytaj dalej»

 • Darowizna przed śmiercią a zachowek Witam Bardzo Was proszę o pomoc. Babcia 3 lata temu za zywota zapisala mi umową darowizny mieszkanie. babcia po smierci dziadka byla jeynym włascicielem gdyz tata (...) czytaj dalej»

 • alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka Tydzień temu otrzymałam rozwód bez orzekania o winie. Rozwodem zajmowałam się sama bo nie mam pieniędzy na adwokata, dlatego też zwracam się z (...) czytaj dalej»

 • Proszę o pomoc!!!! Pilne!!! Mam 19 lat, 2 miesiące temu urodziłam córeczkę. Moja historia jest dość skomplikowana, ale nie chce żebyście mnie oceniali, bo wiem, że nie wypadnę w niej jako postać (...) czytaj dalej»

 • sprzedaż/zamiana mieszkania przed upływem 5lat Witam Prosiłam bym Państwa o pomoc. Babcia podarowała mi drogą darowizny mieszkanie 3 lata temu-2007r. W akcie notarialnym bylo napisane ze jestem (...) czytaj dalej»

 • Załatwie prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty. Sprzedam/załatwie prawo jazdy (możliwość też kasowania punktów), świadectwa szkolne, mature, paszport, dowód osobisty i inne dokumenty. Kontakt: (...) czytaj dalej»

 • Czy moge pracowac i pobierac alimenty? Mam 20 lat i studiuje zaocznie. pobieram od ojca alimenty w wysokosci 500 zl ktore wyplaca mi ZUS. czy bylaby mozliwosc znalezienia jakiejs dodatkowej pracy aby nie (...) czytaj dalej»

 • Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty Witam, mam 21 lat, od października zaczynam studia magisterskie (nie wiem jeszcze czy w trybie dziennym czy zaocznym). Dodatkowo pracuję na pół etatu (...) czytaj dalej»

 • uchylenie alimentów. Bardzo pilne Witam Mam problem w kwestii alimentów. W tym roku zdałem maturę a od czerwca pracuję. Moje zarobki wynoszą ok 1200 zł netto. Od pażdziernika planuje dalszą (...) czytaj dalej»

 • groźba witam Gdzie mogę zgłosić fakt, to że mój mąż mi grozi?Co mogę z tym zrobić? z góry dziękuję za pomoc proszę opomoc Tomaszstw w tym roku zdawałem maturę, chciałem (...) czytaj dalej»