Uwaga, nie Ignoruj proszę przeczytać! !!!!

Odpowiedzi w temacie (0)

moret

26.6.2015

Cześć Nie nosić na pożyczki, także zabronione przez prawo. Jeśli chcesz pożyczki proszę podjąć kontakt z tym Pan, który mnie uśmiech na usta Pan MORET, ja mam pożyczki w wysokości 80.000 euro i mam kilku kolegów, którzy otrzymali również pożyczki do poziomu bez problemów a mieć przez źle intencji osób, którzy biorą do pracy oszukanych niewinnych i publikowania jest wiadomość, bo on mi co robić dobrze ze jest gotowy, poznałem ten uczciwy i hojny człowiek więc weź kontakt z nim przez poczty i wiadomości dla mnie Proszę będziesz mieć satysfakcję w mniej niż 72 godziny. Oto jego adres email: moretphilipperene@gmail.com Dziękuję

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 22.12.2013

  PIT 2013. Kalendarz podatnika. Luty.

  Uwaga, jeżeli jesteś płatnikiem podatku dochodowego od osób fizycznych spoczywają na Tobie obowiązki związane z wypełnieniem i przesłaniem deklaracji podatkowych. W przedmiotowym artykule wskażemy (...)

 • 21.5.2004

  Wewnątrzwspólnotowe nabycie nowych środków transportu

  Wewnątrzwspólnotowe nabycie nowych środków transportu stanowi szczególny przypadek wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów. Szczególny charakter tej czynności wiąże się przede wszystkim z tym, (...)

 • 22.12.2013

  PIT 2013. Kalendarz podatnika. Kwiecień.

  Uwaga! 30 kwietnia upływa termin do złożenia rocznych rozliczeń podatkowych w podatku dochodowym od osób fizycznych. W terminie tym podatnik, w zależności od rodzaju osiągniętego w roku podatkowym (...)

 • 7.1.2014

  VAT 2014 - sprzedaż samochodu firmowego

  Ze względu na usunięcie z ustawy o podatku od towarów i usług definicji \"towarów używanych\" zmieniły się zasady dotyczące opodatkowania podatkiem VAT m.in. przy sprzedaży samochodów osobowych (...)

 • 29.9.2010

  Na czym polega i kto sprawuje zarząd nad nieruchomością w czasie egzekucji?

  Zgodnie z przepisami egzekucyjnymi zajętą nieruchomość pozostawia się w zarządzie dłużnika. Jeżeli jednak prawidłowe sprawowanie zarządu tego wymaga, sąd odejmie dłużnikowi zarząd i ustanowi (...)