Zeznania pożyczki uczciwe i poważne oferty

Odpowiedzi w temacie (0)

moret

26.6.2015

Witam Panie i Panowie, Mam świadka, aby przynieść wam wszystkie gotowe forum mówimy tylko pan Moret pożyczek pomiędzy osobami szczególnie przyznająca i postanowiłem pójść do niego. Na początku myślałem, że to było jak innych fałszywych kredytodawców, ale ten człowiek jest poważny i uczciwy. W mojej aplikacji, poprosiłem o pożyczkę w wysokości ? 500,000, ale on powiedział, że nie może mnie znaleźć wszystko, są jeszcze ludzie, aby spotkać się i zasugerował mi, że mogę nie uzupełniają kredytu po zapłaceniu rok ? 150.000 miesięcznie Jeśli nadaje się dla mnie już teraz mogę odetchnąć z ulgą, że mam swój kredyt? Myślałem, że wszystko się fałszywych kredytodawców, ponieważ nie prosił mnie o to. Po analizie świadomości Zgodziłem się i przysłał mi te warunki i zgodził się, a następnie 72 godziny po mój plik został dodany Miałem gotowy. Następnie prosimy o kontakt z Panem MORET go, jeśli potrzebujesz pożyczki z uczciwego człowieka. Oto jego adres e-mail: moretphilipperene@gmail.com Powiedz mu, że pochodzą z Rivera Diana i będzie sukces w kwaśnym kosztów.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 12.3.2019

  Kolejna edycja pożyczek na kształcenie

  Od 18 marca osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji i umiejętności, mogą składać wnioski o nieoprocentowane pożyczki z częściowym umorzeniem. Do wzięcia będzie 10 milionów (...)

 • 30.3.2015

  Ustna umowa pożyczki - ograniczenia dowodowe

  Umowa pożyczki jest jedną z częstych form pomocy osobom z kręgu bliskich znajomych lub rodzinny, którzy potrzebują gotówki na różnorakie - mniej lub bardziej doniosłe - cele.

 • 19.5.2012

  CIT - Podatek dochodowy od osób prawnych

  Podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych obowiązania są bez wezwania składać deklarację o wysokości dochodu (lub straty) osiągniętego od początku roku podatkowego i wpłacać na rachunek (...)

 • 6.9.2018

  Tania pożyczka dla małych firm

  Prowadzisz małą firmę? Szukasz taniego kapitału na inwestycje? Możesz zgłosić się do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) po niskooprocentowaną „Pożyczkę na rozwój”. Nabór (...)

 • 18.6.2013

  Obowiązek podatkowy z tytułu odsetek od pożyczki od zagranicznego kontrahenta

  Zgodnie z art. 21 ust. 1 i 2 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, podatek dochodowy z tytułu uzyskanych na terytorium Polski przez podatników nieposiadających w Polsce siedziby ani zarządu, (...)