Protokół walnego zgromadzenia

Pytanie:

Czy członek spółdzielni mieszkaniowej może zapoznawać się z protokołem obrad walnego zgromadzenia, na którym wybiera się radę nadzorczą?

Masz inne pytanie do prawnika?

ODPOWIEDŹ PRAWNIKA

Wprawdzie zgodnie z przepisem art. 35 § 2 ustawy Prawo spółdzielcze wybory do organów spółdzielni

(…) dokonywane są w głosowaniu tajnym spośród nieograniczonej liczby kandydatów, wydaje się

jednak, że na mocy cytowanych wyżej przepisów każdy członek spółdzielni może się zapoznać z protokołem obrad walnego zgromadzenia,

na którym dokonano wyboru rady.



Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY