Wykorzystanie terenu po uchwaleniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Pytanie:

Czy teren który po uchwaleniu planu zagospodarowania przestrzennego zmienił swoje przeznaczanie może być nadal wykorzystywany w dotychczasowy sposób?

Masz inne pytanie do prawnika?

ODPOWIEDŹ PRAWNIKA

Zgodnie z ustawą:

Art. 35. Tereny, których przeznaczenie plan miejscowy zmienia, mogą być wykorzystywane w sposób dotychczasowy do czasu ich zagospodarowania zgodnie z tym planem, chyba że w planie ustalono inny sposób ich tymczasowego zagospodarowania.

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY