Będzie uchwala odrzucająca raport MAK?

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości  uważają, że raport MAK powinien zostać odrzucony uchwałą Sejmu.

Według PiS przedstawiony przez Rosjan raport dotyczący katastrofy smoleńskiej jest w całości nierzetelny.

Gazeta Wyborcza donosi, że poseł Mariusz Błaszczak złożył wniosek o nadzwyczajne posiedzenie Sejmu, podczas którego miałaby być przegłosowana specjalna uchwała, którą Sejm odrzucałby raport MAK.

- Nie miałaby ona żadnej mocy sprawczej, bo raport MAK został przygotowany zgodnie z zapisami konwencji chicagowskiej – mówi gazecie Paweł Olszewski z PO.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (1)

Stary

16.1.2011 0:2:50

Re: Będzie uchwala odrzucająca raport MAK?

Lepiej panie pośle zajmij się pan rosnącym bezrobociem i głodującymi dziećmi.Tym którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej życia pan nie wrócisz, ani nie zmienisz pan faktu, że to piloci polscy prowadzili ten samolot.


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.1.2019

  Nowe dokumenty dla pracodawców i pracowników

  Zmiany prawa dotyczące pracodawców i pracowników, w tym skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych i ich elektronizacja od 2019 r., spowodowały zmiany dotyczące dokumentów (...)

 • 15.2.2019

  Więcej cudzoziemców

  Polska staje się coraz bardziej atrakcyjnym krajem do pracy i zamieszkania. Pokazują to dane z nowego raportu ZUS „Cudzoziemcy w polskim systemie ubezpieczeń społecznych”. Najchętniej (...)

 • 9.12.2004

  Ogólne zasady zatrudnienia w Unii Europejskiej

  24 grudnia 2002 r. ustanowiono ujednoliconą wersję traktatu wprowadzającego Unię Europejską. W tym traktacie rozdział VIII, to rozdział dotyczący zatrudnienia. Traktat nakłada na Państwa Członkowskie (...)

 • 8.8.2017

  Quo vadis skarbówko?

  W zarządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie kierunków działania i rozwoju Krajowej Administracji Skarbowej na lata 2017-2020 zostały wskazane misja i wizja KAS, cele do osiągnięcia, (...)

 • 28.12.2018

  Zmiany w programie Płatnik

  W związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych, pracodawcy będą przekazywać do ZUS więcej informacji o zatrudnionych. Po raz pierwszy trzeba będzie przekazać do nas szerszy (...)