Fedak pozwoli na wychodzenie z OFE

Emerytalne propozycje ministra pracy Jolanty Fedak trafią w przyszłym tygodniu na posiedzenie rządu – informuje Gazeta Wyborcza.

Jolanta Fedak chce nam pozwolić na wychodzenie z funduszy emerytalnych. Kto w OFE zostanie, po przejściu na emeryturę mógłby wypłacić wszystkie odłożone pieniądze i wydać na dowolny cel.

- Polacy nadal nie wiedzą, co będzie się działo z ich oszczędnościami w OFE. To podważa zaufanie do państwa. Efekt będzie taki, że Polacy będą zatrudniać się na czarno i nie płacić składak - ostrzega na łamach gazety Wyborczej Jeremi Mordasewicz z PKPP Lewiatan.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 26.1.2019

  Bezpieczeństwo jądrowe i ochrona radiologiczna

  Rządowy projekt dostosowuje polskie prawo do unijnych przepisów dotyczących bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej.

 • 30.1.2019

  Umowy międzynarodowe utracą moc...

  nowelizację ustawy o umowach międzynarodowych, która wprowadza do ustawy pojęcie „utraty mocy obowiązującej umowy międzynarodowej”. Pozwoli to na właściwe informowanie o wygaśnięciu (...)

 • 21.5.2017

  Ułatwienie międzynarodowego handlu polskimi ziemniakami

  Począwszy od sezonu uprawowego 2017 r., w związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 kwietnia 2017 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych (...)

 • 30.12.2017

  Sieć badawcza „Łukasiewicz” coraz bliżej!

  Głównym celem Sieci badawczej „Łukasiewicz” jest budowa zaplecza naukowego do realizacji strategicznych programów rządowych. Sieć ma stanowić pomost między nauką a (...)

 • 19.5.2017

  Doping w sporcie będzie zwalczany

  Ustawa z dnia 21 kwietnia 2017 r. o zwalczaniu dopingu w sporcie w sposób kompleksowy reguluje wszystkie aspekty zwalczania dopingu w sporcie. Przewiduje ona m.in. powołanie (...)