Filmik w sieci powodem samobójstwa?

16-letnia Paulina opowiada na filmiku o stosunku seksualnym z 21-letnim Marcinem. Dziewczyna opisuje problemy, jakie chłopak miał podczas współżycia - informuje dziennik „Polska".

Film zatytułowany "zwierzenia szesnastolatki" obejrzało kilkaset tysięcy osób. Efekt? Marcin popełnia samobójstwo. Rodzina 21-latka twierdzi, że chłopak załamał się po tym, jak zobaczył internetowe zwierzenia nastolatki i jak stał się obiektem kpin wszystkich dookoła.

W Strzegomiu (powiat świdnicki) - gdzie doszło do tragedii - jest to temat „numer jeden". Sprawę bada prokuratura, która sprawdzi, czy film ma związek z dramatyczną decyzją chłopaka.

Prywatne zawiadomienie o zniesławienie złożył również ojciec dziewczyny. Policja przesłuchała Paulinę i jej koleżanki. 16-latka wyparła się intymnego spotkania z chłopakiem. Nic takiego nie miało miejsca - mówiła śledczym.

Osobie, która stoi za publikacją filmu w internecie, grozi do dwóch lat pozbawienia wolności - czytamy na łamach „Polski".

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 30.12.2017

  Sieć badawcza „Łukasiewicz” coraz bliżej!

  Głównym celem Sieci badawczej „Łukasiewicz” jest budowa zaplecza naukowego do realizacji strategicznych programów rządowych. Sieć ma stanowić pomost między nauką a (...)

 • 16.7.2017

  Sieć szpitali - co nas czeka?

   Ministerstwo Zdrowia wyjaśniło, że informacje prasowe dotyczące wydłużenia kolejek i utraty pracy przez lekarzy nie mają uzasadnienia. 

 • 28.1.2019

  Ulga na internet w rozliczeniu PIT za 2018 r.

  Podatnik, który w roku podatkowym płacił za użytkowanie sieci Internet ma prawo, po spełnieniu dodatkowych warunków, odliczyć od dochodu (przychodu) ponoszone przez siebie z tego tytułu (...)

 • 17.9.2017

  Będzie Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

  Projekt ustawy przewiduje stworzenie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Będzie to publiczna sieć telekomunikacyjna, dzięki której szkoły podstawowe i ponadpodstawowe otrzymają bezpłatny (...)

 • 22.3.2019

  Wylosowano premie dla posiadaczy obligacji skarbowych

  Odbyło się losowanie obligacji skarbowych, w wyniku którego przydzielono premie pieniężne wynoszące do 10 tys. zł. Chodzi o 10-miesięczne premiowe obligacje skarbowe o oprocentowaniu (...)