Jak oceniamy premiera Tuska?

Polacy lepiej oceniają premiera i rząd niż miesiąc temu - pokazuje najnowszy sondaż CBOS. 36 proc. badanych pozytywnie odbiera działania rządu, 34 proc. krytykuje ludzi Tuska.

Oznacza to, że z rządem trzyma o 5 proc. więcej Polaków niż w grudniu. Krytyka zwiększyła się o 3 proc. - czytamy na łamach Gazety Wyborczej. Rząd popiera 87 proc. zwolenników Platformy, po około 40 proc. wyborców SLD i PSL oraz 12 proc. głosujących na PiS.

Większym poparciem cieszy się również sam premier, który odnotował poparcie na poziomie 43 proc. (6 pkt proc. więcej niż przed miesiącem). Tyle samo Polaków nie akceptuje działań Tuska.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (1)

Czesław

22.1.2010 8:41:45

Re: Jak oceniamy premiera Tuska?

Czy Mój kochany Naród jest w tej części popierających Tuska tak naiwny i ślepy, że nie widzi prawdziwych działań i pijarowskich zachowań Tuska. Ten człowiek jest kopletnie niekompetentny-obiecuje bez pokrycia,nie realizuje żadnego programu.On nawet nie jest przystojny-wygląda jak ......Jeśi ta część moich rodaków chce mieć takiego premiera a nawet prezydenta to tylko ubolewam, że życzą Polakom najgorszego!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.12.2017

  Nowy, stary rząd

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda powołał Mateusza Morawieckiego na urząd Prezesa Rady Ministrów. Powołał też członków Rady Ministrów. Prezydent odebrał również (...)

 • 18.9.2018

  Kto sfinansuje Solidarnościowy Fundusz Wsparcia Osób Niepełnosprawnych?

  Rządowy projekt zakłada powstanie Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych – nowej instytucji, która będzie wspierała osoby niepełnosprawne. Proponowane rozwiązanie stanowi (...)

 • 24.2.2018

  Tajemniczy rządowy program termomodernizacji

  Poprawa jakości powietrza w Polsce, sytuacji mniej zamożnych gospodarstw domowych oraz efektywności energetycznej Polski – to główne cele ogłoszonego przez premiera Mateusza Morawieckiego (...)

 • 2.6.2017

  Będzie jedna Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Żywności?

  Utworzona zostanie Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Żywności, podlegająca ministrowi rolnictwa. Nowo powstała inspekcja przejmie wszystkie zadania Inspekcji Weterynaryjnej, Państwowej Inspekcji (...)

 • 30.6.2018

  Mały ZUS dla małych firm

  Rządowy projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu obniżenia składek na ubezpieczenia społeczne osób fizycznych wykonujących działalność gospodarczą na mniejszą skalę jest (...)