Kamiński: nie jestem oszustem

Były szef CBA odpierał podczas wczorajszej konferencji prasowej zarzuty rządu w sprawie tzw. afery stoczniowej. „Nikt nigdy nie zwrócił się do CBA o kontrolowanie przetargu w sprawie stoczni" - cytuje Kamińskiego dziennik Polska. „Początkowo uznałem, że stocznie nie są priorytetowe. Wydawało mi się, że ten przetarg nie jest zagrożony, jako że zajmują się nim najwyżsi urzędnicy: minister skarbu i premier. Ale to była zła decyzja. Za bardzo zaufałem premierowi" - dodawał Kamiński. Były szef CBA mówił również, że struktury państwa zostały wykorzystane w celu znieważenia, zniesławienia i zaszczucia jego osoby. „Cały aparat rządowy jest zaangażowany w operację, w wyniku której przed komisją śledczą ma stanąć świadek Kamiński zaszczuty i pozbawiony wiarygodności tak, żeby przed opinią publiczną było jasne, że Kamiński jest oszustem" - czytamy słowa Mariusza Kamińskiego na łamach dzisiejszego wydania „Polski".

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 12.9.2016

  Co jeśli Policja nie chce ścigać przestępstwa?

  Policja ma obowiązek ścigania każdego przestępstwa, jeśli uzyska wiarygodną wiadomość o jego popełnieniu. Niektóre z przestępstw są ścigane wyłącznie na wniosek pokrzywdzonego, a niektóre (...)

 • 20.9.2017

  Czym zajmie się Komisja Nadzoru Audytowego?

  Komisja Nadzoru Audytowego (KNA) będzie realizować nowe zadania w zakresie nadzoru nad firmami audytorskimi. Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej KNA przejęła niektóre zadania realizowane (...)

 • 12.3.2019

  Kolejna edycja pożyczek na kształcenie

  Od 18 marca osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji i umiejętności, mogą składać wnioski o nieoprocentowane pożyczki z częściowym umorzeniem. Do wzięcia będzie 10 milionów (...)

 • 15.11.2017

  Więźniowie chętni do pracy

  Program „Praca dla więźniów” przynosi spektakularne efekty. Wśród skazanych zdolnych do pracy poziom zatrudnienia wynosi 83%. Przed wdrożeniem programu pracowało 36% (...)

 • 8.8.2007

  Na co należy zwrócić uwagę po otrzymaniu decyzji podatkowej?

  Postępowanie podatkowe kończy się zazwyczaj wydaniem decyzji podatkowej, określającej lub ustalającej prawa i obowiązki podatnika. Często jednak pisma, jakie przesyła nam np. urząd skarbowy, (...)