Kolejne niespełnione obietnice dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy nie doczekali się w tym roku obniżenia składek na ubezpieczenie społeczne ani wprowadzenia "jednego okienka", przy którym załatwiano by wszystkie sprawy związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej. Rząd nie spełnił też obietnicy likwidacji ryczałtu ewidencyjnego czy karty podatkowej. Zmian w 2007 r. będzie wiele, ale nie zawsze będą one sprzyjać rozwojowi działalności gospodarczej.

Dziennik Polski 29.12.2006 r.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.3.2019

  Dostępność Plus dla przedsiębiorców

  Ruszyły kolejne konkursy na rzecz dostępności. Tym razem 200 mln złotych w ramach Programu Dostępność Plus trafi do przedsiębiorców na innowacje służące seniorom i osobom z niepełnosprawnościami.

 • 25.3.2015

  Niespełnione oczekiwania użytkownika oprogramowania

  Zakup profesjonalnego oprogramowania, szczególnie dla małych przedsiębiorców, stanowi niejednokrotnie nie lada wyzwanie.

 • 7.11.2018

  Więcej na leki dla seniorów

  Nowelizacja przewiduje zwiększenie o 50 mln zł wysokości środków przewidzianych na bezpłatne leki dla seniorów, którzy ukończyli 75. rok życia. Modyfikuje także zasady (...)

 • 27.5.2007

  Ograniczenia w koncentracji przedsiębiorców

  Zdobycie silnej pozycji na rynku daje danemu przedsiębiorcy przewagę nad pozostałymi, działającymi w tej samej branży. Dopóki pozycja ta pozostawia konkurentom miejsce na działalność, na rynku (...)

 • 4.12.2013

  Lista państw, z którymi Polska zawarła porozumienie o ruchu bezwizowym

  Poniżej prezentujemy listę państw, z którymi Polska podpisała porozumienia o ruchu bezwizowym. Obywatele polscy mogą bez konieczności posiadania wizy wjechać na terytorium tych państw i przebywać (...)