Mundurowi dostaną po 2 tys. zł nagrody

Pieniądze będą mogli otrzymać co roku, po każdych 12 miesiącach trwania kontraktu. Warunkiem będzie udział w 30-dniowym przeszkoleniu i pozytywna opinia zwierzchnika.

Szef MON Tomasz Siemoniak podpisał odpowiednią zmianę budżetu ministerstwa na 2011 rok – pisze Rzeczpospolita. Na wypłaty dla ochotników MON przeznaczył ponad 2 mln zł.

Osoby odbywające służbę w ramach Narodowych Sił Rezerwowych mają dostawać po 2 tys. zł nagrody. - Nagrody przyznane przez ministra mają być dodatkową zachętą dla kandydatów do wstąpienia do NSR, a dla tych, którzy już są - motywacją do pozostania w szeregach NSR - wyjaśnia rzecznik resortu Jacek Sońta.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (1)

par

6.12.2011 13:8:2

Re: Mundurowi dostaną po 2 tys. zł nagrody

Czy ktos juz otrzymal takowa nagrode?


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 9.10.2018

  Nagrody przyznane Powstańcom Warszawskim bez podatku

  Minister finansów zarządziła zaniechanie poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od nagród przyznanych przez Radę miasta stołecznego Warszawy żołnierzom Powstania Warszawskiego. (...)

 • 6.4.2012

  Przyrzeczenie publiczne

  Jest to jednostronne oświadczenie woli dłużnika, który w drodze ogłoszenia publicznego przyrzeka nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności. Publiczność ogłoszenia oznacza, iż powinno ono (...)

 • 20.2.2019

  Zmiana ustawy o Radzie Ministrów

  Nowelizacja umożliwia prezesowi Rady Ministrów przyznawanie osobom fizycznym w szczególnie uzasadnionych wypadkach (wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe lub z zakresu kultury i ochrony (...)

 • 23.2.2018

  Podwyższone emerytury i renty z rocznym wyrównaniem

  Od 1 marca br., w ramach waloryzacji świadczeń emerytalno-rentowych wzrośnie dodatkowo ponad 105 tys. emerytur przyznanych z urzędu. Co ważne, wszystkie osoby uprawnione do dodatkowej podwyżki dostaną (...)