Nasza Klasa straci przez nowy regulamin?

Swoje konta na portalu może stracić 20 – 30 proc. użytkowników. Wszystko przez nowe zasady, które internauci uznali za kradzież prywatności – donosi Gazeta Prawna.

Kontrowersyjny regulamin będzie tylko pretekstem dla wielu użytkowników, którzy od dawna rzadko pojawiali się w NK – stwierdził na łamach dziennika Rafał Agnieszczak, twórca serwisu Fotka.pl.

- NK musi się liczyć z utratą użytkowników. Wcale nie zdziwi mnie, jak będzie to nawet 20 – 30 proc. – mówi dla gazety Agnieszczak.

Przypominamy, że zgodnie z nowymi zasadami Nasza-Klasa otrzymuje prawo do wszystkiego, co użytkownicy zamieszczą w serwisie, np. zdjęć czy komentarzy.

Konta osób, które nie zatwierdzą nowego regulaminu do 23 sierpnia, zostaną zlikwidowane.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 8.12.2004

  Co to jest regulamin pracy i kiedy należy go przygotować?

  Regulamin pracy wprowadza się, jeżeli w zakresie organizacji i porządku w procesie pracy nie obowiązują w zakładzie pracy postanowienia układu zbiorowego pracy lub gdy pracodawca zatrudnia co najmniej (...)

 • 16.3.2018

  Materiały ćwiczeniowe dla uczniów niepełnosprawnych

  Ministerstwo Edukacji Narodowej udostępniło materiały ćwiczeniowe do podstawy programowej kształcenia ogólnego dostosowane do potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych uczniów (...)

 • 9.12.2013

  Regulamin sklepu internetowego - wzór

  Przygotowanie dobrego regulaminu sklepu internetowego to nie lada wyzwanie nawet dla prawnika. Bardzo często próbujemy napisać regulamin samodzielnie, korzystając z dostępnych wzorów czy tez posiłkując (...)

 • 27.11.2015

  Jak prawidłowo udostępnić regulamin sklepu internetowego?

  Jedną z podstawowych operacji jakie wykonujemy przy okazji dokonywania zakupów w sklepach jest kliknięcie checkbox’a „akceptuję regulamin”. Regulamin taki zwykle jest dostępny (...)

 • 28.3.2019

  Będą zmiany ustawy dot. etykiet energetycznych?

  Zaproponowana przez rząd nowelizacja wprowadza rozwiązania, które mają zapewnić ciągłość prawidłowego funkcjonowania systemu kontroli etykietowania energetycznego oraz spójność (...)