Nowy odcinek A4 do reklamacji

Nowy odcinek autostrady A4 z Krakowa do Szarowa jest „męczarnią" dla podróżujących trasą kierowców. - Dobrze, że autostrada jest, ale teraz chyba nawet drogi lokalne buduje się bardziej równe - mówił dziennikarzom Dziennika Polskiego jeden z kierowców. - To dla mnie autostrada drugiej kategorii - dodawał inny kierowca. Co na to Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad? - Mamy pięć lat na egzekwowanie od wykonawcy poprawek w ramach gwarancji i będziemy je egzekwować. Niektóre z nieprawidłowości można stwierdzić dopiero po oddaniu drogi do użytku - mówił dla gazety rzecznik prasowy krakowskiego oddziału GDDKiA.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 4.4.2018

  Pasażer łatwiej złoży reklamację

  Nowe rozporządzenie reguluje zasady wnoszenia i rozpatrywania reklamacji w transporcie kolejowo-drogowym. Przewiduje mniej formalności przy składaniu reklamacji i usprawnienie komunikacji z przedsiębiorcami (...)

 • 29.3.2013

  Rozporządzenie o kasach rejestrujących – nowe przepisy

  Z dniem 1 kwietnia 2013 r. wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 marca 2013 r. o kasach rejestrujących, równocześnie z tą datą traci moc rozporządzenie Ministra Finansów (...)

 • 15.11.2018

  Gwarancja a rękojmia

  Reklamację możemy złożyć zarówno z tytułu rękojmi (odpowiedzialność sprzedawcy), jak i z tytułu gwarancji (odpowiedzialność gwaranta). Są to dwie (...)

 • 4.2.2005

  Jak reklamować usługi telekomunikacyjne według nowych zasad?

  Od dzisiaj, to jest od 18 listopada 2004 r. obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Infrastruktury dotyczące trybu postępowania reklamacyjnego usług telekomunikacyjnych. Rozporządzenie określa (...)

 • 20.5.2015

  Reklamacja obuwia - nowe zasady od 2015 roku

  REKLAMACJA BUTÓW NA NOWYCH ZASADACH - zmiana przepisów od początku 2015 roku. Nowe przepisy korzystniejsze dla konsumentów.  Na jakiej podstawie reklamować buty? Jak skorzystać (...)