Nowy rozkład jazdy pociągów. Przygotuj się

Kolejarze uspokajają, że nie będzie chaosu jak rok temu. Ale z powodu remontów pociągi dużo szybciej nie pojadą. 

Nowy rozkład ma obowiązywać od 11 grudnia. Chcąc uniknąć zamieszania, jakie wywołała zeszłoroczna zmiana, nowy rozkład ogłoszono już miesiąc przed jego wprowadzeniem.

Gazeta Wyborcza pisze, że nie mamy jednak co liczyć na znaczące przyspieszenie pociągów. Na wielu trasach, gdzie remonty trwają, przejazdy wydłużą się. Krócej posiedzimy natomiast w wagonie jadąc z Warszawy do Poznania (o 17 minut). Szybciej pojedziemy też ze stolicy do Wrocławia - w 4 godziny i 57 minut (ale w odwrotnym kierunku podróż wydłuży się o 12 minut - do 5 godzin 30 minut).

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 4.3.2019

  Nowe prawo jazdy bez adresu

  Prawa jazdy wydawane od 4 marca 2019 r. nie będą już zawierały adresu zamieszkania posiadacza. Zniknął więc obowiązek wymiany dokumentu w przypadku zmiany miejsca zamieszkania lub administracyjnej (...)

 • 11.1.2005

  Wymiana praw jazdy

  Przypominamy naszym Użytkownikom, że zgodnie z art. 150 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, prawa jazdy i inne dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami lub potwierdzające (...)

 • 26.9.2018

  Separacja - Kiedy możesz żądać separacji i jakie są jej skutki?

  Z chwilą zawarcia małżeństwa małżonkowie są zobowiązani do wspólnego pożycia, do wzajemnej pomocy i wierności oraz do współdziałania dla dobra rodziny, którą założyli. (...)

 • 25.3.2018

  Delagacja - Czym są podróże służbowe i jazdy lokalne?

  W niniejszym artykule skupimy się na wyjaśnieniu pewnych podstawowych pojęć dotyczących wykorzystywania samochodów na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Chodzi tu o \"podróże (...)

 • 6.12.2004

  Wymień swoje prawo jazdy zanim utraci ważność!

  Z końcem roku stracą ważność prawa jazdy wydawane od 1 stycznia 1984 roku do 30 kwietnia 1993 roku. Wymieniać prawo jazdy można od 1 sierpnia 2000 r. niezależnie od daty ich uzyskania (w praktyce (...)