Ojciec morderca dostanie dożywocie?

Mężczyzna zabił swoje dzieci Wiktora i Dagmarę i przyznał się do winy. Resztę życia może spędzić za kratkami.

42-letni były policjant zeznał, że zabił dzieci, by zemścić się na żonie. Według niego kobieta chciała go zostawić i wyjechać za granicę – pisze Gazeta Wyborcza.

Siedmioletni Wiktor i czteroletnia Dagmara zostali uduszeni przez ojca we wtorek po południu na łódzkim Widzewie. Mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie. 

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (1)

artur

27.12.2010 17:20:51

Re: Ojciec morderca dostanie dożywocie?

bardzo dobrze jako dzieciobujcy i bylemu policjantowi odechce sie dalej zyc tylko lina go ratuje dobrze mu tak szmaciarzowi


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 13.4.2016

  Umowa dożywocia

  Dożywocie jest instytucją uregulowaną w kodeksie cywilnym (od art. 908 kc do art. 916 kc). Umowa dożywocia jest jednym ze sposobów na przeniesienie własności nieruchomości na osobę trzecią. (...)

 • 7.7.2016

  Umowa dożywocia a zachowek

  Chcąc przekazać bliskim swoją nieruchomość za życia, wiele osób decyduje się na dokonanie umowy darowizny. Jednakże nie jest to jedyna droga. Warto rozważyć także zawarcie z bliskimi (...)

 • 16.7.2018

  Druk SD-Z2 - zgłoszenie darowizny lub spadku bez podatku

  Dostajesz darowiznę albo dziedziczysz spadek po kimś z bliskiej rodziny? Jeżeli chcesz skorzystać z całkowitego zwolnienia z podatku od spadków i darowizn, złóż formularz (...)

 • 27.9.2017

  Umowa dożywocia - Na czym polega? Jak zawrzeć umowę dożywocia?

  Nasze społeczeństwo starzeje się w tempie podobnym do istniejącego w krajach wysoko rozwiniętych. Każdego roku mniej osób pracuje na emerytury coraz większej rzeszy osób nieaktywnych (...)

 • 12.11.2012

  Urlop wychowawczy - zasady przyznawania

  Pracownicy przysługuje urlop macierzyński w wysokości od 20 tygodni w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie i 31 tygodni w przypadku urodzenia dwojga dzieci przy jednym porodzie, (...)