PiS z najwyższym poparciem w tym roku

Partią Jarosława Kaczyńskiego popiera 30 proc. Polaków. Platforma może liczyć na 41 proc. wyborców.

- Nasze wyniki są niedoszacowane, a Platformy - przeszacowane. PO się zużywa i robi błędy, coraz mniej działa straszenie naszymi rządami – komentuje na łamach Gazety Wyborczej wyniki sondażu rzecznik PiS Adam Hofman.

- Nie przywiązuję zbyt dużej wagi do takich sondaży, niezależnie od tego, czy są dla nas korzystne, czy mniej – powiedział Jarosław Gowin, wiceszef klubu PO. 

Badanie przeprowadził TNS OBOP dla Gazety Wyborczej. Odbyło się ono już po transferze Bartosza Arłukowicza z SLD do PO. Część ankiet była wypełniana już po zamieszaniu związanym z akcją ABW w mieszkaniu internauty prowadzącego stronę Antykomor.pl. 

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (2)

gini

26.5.2011 8:51:5

Re: PiS z najwyższym poparciem w tym roku

Walka szefów PIS i PO jest tylko na pokaz. Na prawdę trzymają sztamę i się cieszą, że bydło grzecznie łazi od jednych do drugich, ale na zewnątrz się nie rozłazi.

krzysiek

25.5.2011 19:41:5

Re: PiS z najwyższym poparciem w tym roku

Jak dalej tak będzie ,ze nie było afer nie ma korupcji ,stary schorowany ,słowami tej no--- co na gównie żeruje ,to się nie dziwię ze PIS ma poparcje

Pokaż wszystkie komentarze (2)

Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 20.12.2018

  Nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym

  Prezydent Andrzej Duda podpisał 17 grudnia nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym, umożliwiającą sędziom SN i NSA, którzy przeszli w stan spoczynku po osiągnięciu 65. roku życia, powrót (...)

 • 12.2.2018

  Waloryzacja rent i emerytur w 2018 roku

  Najniższa emerytura wzrośnie o 29,80 zł, a przeciętna emerytura z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych – o ok. 67,28 zł. Tak wysokiej waloryzacji nie było od pięciu lat.

 • 13.6.2018

  Zmiany dot. skargi nadzwyczajnej i mianowania asesorów

  Nowelizacja m.in. ustawy o Sądzie Najwyższym zmienia przede wszystkim przepisy dotyczące skargi nadzwyczajnej i procedury mianowania asesorów.

 • 18.12.2017

  Reforma sądownictwa do podpisu Prezydenta

  Do podpisu Prezydenta RP trafiły 2 ustawy: ustawa o zmianie ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz niektórych innych ustaw oraz ustawa o Sądzie Najwyższym. Przewidziano np. możliwość składania (...)

 • 8.5.2018

  Co nowego w sądownictwie?

  Prezydent podpisał 3 ustawy dotyczące szeroko rozumianego sądownictwa.