Policjant skazany za molestowanie dzieci

Krzysztof J. był nagradzany za wyniki, chwalony i wskazywany jako wzór do naśladowania. Wszystko do czasu, gdy wyszło na jaw, że płacił młodym chłopcom za seks - donosi dziennik „Polska".

Sąd Rejonowy Poznań Grunwald i Jeżyce zakończył właśnie postępowanie w tej sprawie. Dawna „chluba poznańskiej policji" trafi za kratki na sześć lat.

Latem 2007 roku wyszło na jaw, że policjant z 11 letnim stażem wykorzystywał seksualnie chłopców. Krzysztof J. został wówczas wyrzucony z Policji i trafił za kratki. Prokuratura zaczęła formułować zarzuty: posiadanie pornografii dziecięcej i obcowanie płciowe z nieletnimi.

Wyrok skazujący byłego policjanta na karę sześciu lat pozbawienia wolności nie jest prawomocny - czytamy na łamach „Polski".

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 12.9.2016

  Zasiłek pogrzebowy - kiedy i komu przysługuje zasiłek pogrzebowy?

  Śmierć jest dla każdego, a szczególnie dla członków rodziny wydarzeniem dramatycznym i bolesnym. Oprócz cierpień zwiazanych z utrata bliskieuj osoby, rodzina zmarłego musi stawić (...)

 • 20.8.2018

  Policjanci będą chodzić z kamerkami

  Ponad 2 tysiące kamer osobistych, zakupionych dzięki środkom z Programu Modernizacji Służb Mundurowych, trafi do funkcjonariuszy Policji w całym kraju. Powodzeniem zakończył się program pilotażowy (...)

 • 15.9.2018

  Będą policyjne jednostki kontrterrorystyczne?

  Ujednolicony system funkcjonowania jednostek kontrterrorystycznych oraz uregulowane zasady bezpieczeństwa podczas wykonywania zadań służbowych przez policjantów to główne zmiany przewidziane (...)

 • 19.5.2016

  Urlop ojcowski - Kiedy przysługuje urlop ojcowski i w jakim wymiarze?

  Pracownicy – ojcowie, mogą korzystać z urlopu ojcowskiego od 2010 roku. Instytucja ta została wprowadzona do Kodeksu pracy ustawą z dnia 6 grudnia 2008 roku o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz (...)

 • 21.12.2017

  Policjanci z kamerkami...

  Uruchamiono pilotażowy program kamer na policyjnych mundurach.  Kamery będą testowane w garnizonach: stołecznym, podlaskim i dolnośląskim.