Polskie zakłady mięsne i mleczarnie pod kontrolą rosyjską

Rosyjscy eksperci mogą rozpocząć kontrolę polskich zakładów mięsnych i mleczarni po 21 października. Szef rosyjskiej Służby Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego Siergiej Dankwert poinformował, że ustne uzgodnienia w tej sprawie osiągnięto w trakcie ubiegłotygodniowych rozmów w Brukseli z przedstawicielami Komisji Europejskiej.

Życie Warszawy, 09.10.2007 r.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 9.10.2019

  Kontyngent zezwoleń na wykonywanie przewozów drogowych z Białorusią i Rosją na 2020 rok

  W dniach 23-24 września 2019 r. w Brześciu na Białorusi odbyło się posiedzenie polsko-białoruskiej Komisji Mieszanej ds. międzynarodowych przewozów drogowych. Podczas rozmów omówiono (...)

 • 26.11.2017

  Zmiany ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej?

  Proponowane przez rząd rozwiązania dotyczą m.in. wykonywania działalności przez wewnętrzne zakłady ubezpieczeń i wewnętrzne zakłady reasekuracji.

 • 24.8.2019

  Kto nas obroni?

  Sztab Generalny Wojska Polskiego, Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych, Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej, Inspektorat (...)

 • 28.6.2018

  Prawo wodne do poprawki

  Rządowy projekt, przygotowany przez ministra gospodarski morskiej i żeglugi śródlądowej, rozstrzyga wątpliwości interpretacyjne dotyczące postępowań administracyjnych związanych z (...)

 • 17.1.2019

  Zmiany dla przebywających na zwolnieniach lekarskich

  Z dniem 1 stycznia 2019 r. na ubezpieczonych nałożony został obowiązek informowania o miejscu pobytu w czasie przebywania na zwolnieniu lekarskim. Nastąpiły również zmiany w zasadach zawiadamiania (...)