Ponad 190 tys. podpisów pod Pawlakiem

Komitet wyborczy Waldemara Pawlaka dostarczył do Państwowej Komisji Wyborczej podpisy z poparciem dla szefa PSL – informuje Gazeta Wyborcza.

Wszystkie komitety muszą złożyć wymagane 100 tys. podpisów do 6 maja. Oprócz Pawlaka zbieranie podpisów zakończyli: Platforma Obywatelska (Bronisław Komorowski), Prawo i Sprawiedliwość (Jarosław Kaczyński) oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej (Grzegorz Napieralski).

Gazeta Wyborcza pisze, że z podpisami powinien zdążyć sztab Marka Jurka (Prawica RP) i Andrzeja Olechowskiego. Kłopoty z zebraniem wymaganej liczby parafek mają natomiast: Janusz Korwin-Mikke, Andrzej Lepper i Zdzisław Podkański.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 5.2.2015

  Średnia krajowa - ile wynosi?

  Ile wynosi średnia krajowa netto za ubiegły rok i jak jest ona obliczana? W których województwach zarabia się najwięcej, a gdzie jest największe bezrobocie? Odpowiadamy na wszystkie (...)

 • 13.3.2019

  Jak długo pobieramy emerytury?

  Polacy żyją coraz dłużej, co oznacza, że coraz dłużej pobierają emerytury.

 • 8.9.2017

  Urlopy dla rodziców

  Od stycznia do lipca br. z urlopów dla rodziców skorzystało ponad 500 tys. osób w tym 402 tys. kobiet i 97,3 tys. mężczyzn. To ponad 20 tys. więcej niż w analogicznym okresie (...)

 • 24.4.2017

  Podatek od darowizny - Jaki podatek należy zapłacić od darowizny?

  Obowiązkowi podatkowemu w podatku od spadków i darowizn podlegają osoby otrzymujące darowiznę, której wysokość przekracza kwotę wolną od podatku. Jeżeli nabycie własności rzeczy (...)

 • 25.5.2012

  Podatek od spadku – kto płaci a kto jest zwolniony?

  Konsekwencją nabycia spadku nie zawsze będzie obowiązek zapłaty podatku - stanie się tak w przypadku osób zaliczonych do tzw. zerowej grupy podatkowej.