Prąd i paliwo poszły w górę

Podniesiona przez Sejm opłata paliwowa oznacza wzrost cen benzyny Eurosuper 95 od 5 do 10 gr na litrze. Olej napędowy skoczy w górę o blisko 20 gr na litrze - donosi dziennik „Polska".

Od 1 stycznia wzrosły również - o blisko 5 proc. - stawki za energię elektryczną. Mieszkańcy wielu miast i gmin odczują wzrost, nawet o kilkanaście procent, opłat za wywóz śmieci, za użytkowanie wody czy bilety komunikacji miejskiej - czytamy na łamach „Polski". Droższe będą także papierosy - o około 33 grosze za paczkę.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (1)

karolina

4.1.2010 17:11:26

Re: Prąd i paliwo poszły w górę

a wyplaty wzrosna czy ktos dolozy rodzinnego matka co ja mam kupic dziecki za68zl wychowuje 2 corki nie moge isc do pracy bo mlodsza ma 3 miesiace a iuz teraz jest fszystko bardzo drogie


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1 mld zł na program „Mój Prąd”, wspierający zieloną energię

  Program zakłada dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych i promuje energetykę prosumencką. Oznacza to, że ten, kto wytwarza prąd, będzie mógł też częściowo go później odbierać.

 • „Mój Prąd” - nabór wniosków

  Ruszył drugi nabór w ramach programu „Mój Prąd”. Dzięki kolejnym 600 mln zł dotacji na przydomowe instalacje fotowoltaiczne (PV) wygenerowana zostanie moc 700 MW. Nowością (...)

 • Założenia programu „Mój Prąd”

  Ministerstwo Energii we współpracy Ministerstwem Środowiska przygotowało program dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w Polsce „Mój Prąd”.

 • Paliwo rolnicze - zwrot

  Każdy producent rolny, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT potwierdzające zakup.

 • Walki ze smogiem ciąg dalszy...

  Rząd zaproponował rozwiązania, których celem jest wzmocnienie systemu nadzoru i kontroli nad wprowadzanymi do obrotu kotłami na paliwo stałe o znamionowej mocy cieplnej nie większej (...)

NA SKÓTY