PSL: tracimy na tej koalicji

Politycy PSL żądają od Waldemara Pawlaka zmiany działania koalicji. Według nich ugrupowanie traci na przymierzu z Platforma Obywatelską – pisze Gazeta Wyborcza.

Rada Naczelna PSL zbierze się już w piątek. Podczas spotkania przedyskutowane zostaną warunki, pod jakimi PSL poparłoby Bronisława Komorowskiego albo Jarosława Kaczyńskiego w II turze wyborów.

Waldemar Pawlak mówił wczoraj, że "lista najważniejszych spraw" zostanie przekazana sztabom. Ewentualne poparcie dla kandydatów będzie zależało od odpowiedzi.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.8.2018

  Zmiany w związkach zawodowych

  Najważniejsza zmiana ustawy o związkach zawodowych polega na objęciu pełnym prawem koalicji związkowej wszystkich osób wykonujących pracę zarobkową, które na gruncie konstytucyjnym (...)

 • 28.6.2017

  Ułatwienia w dochodzeniu odszkodowań od karteli i nie tylko

  27 czerwca br. weszła w życie, która wprowadza ułatwienia dla przedsiębiorców i konsumentów poszkodowanych działaniem przedsiębiorców zawiązujących kartele i nadużywających dominującej (...)

 • 4.7.2018

  103 mld zł na poprawę jakości powietrza

  Program „Czyste Powietrze” zakłada, że w ramach programu termomodernizacji zostanie poddanych ponad 3 mln domów. Właściciele domów, których dochody są najniższe, (...)

 • 15.1.2019

  Ochrona przed nieuczciwymi firmami

  Rządowy projekt zakłada zwiększenie skuteczności wymierzenia sankcji podmiotom zbiorowym (osobom prawnym), zwłaszcza w przypadku zwalczania poważnej przestępczości gospodarczej i skarbowej. (...)

 • 1.5.2017

  Jak wprowadzano GMO do Polski?

  Poznaj historię GMO w Polsce oraz nowy projekt zmian rozpatrywany w Sejmie i postulowane przez resort środowiska zmiany.