Reklamy przerwą filmy co 30 minut

Rząd przyjął założenia do noweli ustawy medialnej. Dokument pozwoli m.in. częściej nadawać reklamy w telewizji – informuje Gazeta Wyborcza.

Według projektu stacje będą mogły przerywać filmy reklamami co pół godziny. Obecnie jest to możliwe co 45 minut. Rząd nie zaakceptował natomiast propozycji skrócenia minimalnej przerwy między blokami reklamowymi z 20 do 10 minut. 

Joanna Kazak z domu mediowego Mindshare tłumaczy na łamach Gazety Wyborczej, że zagęszczenie bloków reklamowych będzie oznaczało ich skrócenie.

- Wskaźnik irytacji reklamą w telewizji jest obecnie na jednym z najwyższych poziomów. Jednak krótsze bloki reklamowe raczej go nie obniżą, bo będzie ich po prostu więcej – dodaje Kazak. 

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (6)

wilk

20.7.2010 12:27:23

Re: Reklamy przerwą filmy co 30 minut

I nie płaćcie abonamentu !!!

aina60

19.7.2010 8:1:11

Re: Reklamy przerwą filmy co 30 minut

O własnie a czy Msze tez beda przerywane reklamami/ Oczywiście nie mam nic przeciwko Mszom nadawanym w TV/

Stary

18.7.2010 9:21:41

Re: Reklamy przerwą filmy co 30 minut

Właściwie moi poprzednicy już napisali prawie wszystko. Dodam tylko że i tak już telewizji nie oglądam, głównie z powodu samych powtórek, ogłupiających programów religijnych i właśnie reklam. A jeżeli obecni decydenci uważają że to jest właśnie misja TVP to muszą sami sobie płacić abonament. No chyba że zapłaci im Episkopat za transmisje ich programów i mszy.

ewa

17.7.2010 16:46:44

Re: Reklamy przerwą filmy co 30 minut

Brawo dla rządu!!!! Z pewnością ostaną się przy następnych wyborach!!!!!

halma

17.7.2010 16:45:6

Re: Reklamy przerwą filmy co 30 minut

Też jestem "zadowolona". Uwielbiam reklamy, szczególnie te nadawane w porze posiłków, traktujące o hemoroidach, grzybicy i łupieżu. Tylko tak dalej, a napewno będziemy płacili abonamety. Telewizja nie jest dla ludzi , tylko dla reklamodawców. A co na to twórcy filmów i spektakli, których dzieła są poszatkowane , że nikt przy zdrowych zmysłach nie ma cierpliwości oglądać ich do końca?

max

16.7.2010 22:3:41

Re: Reklamy przerwą filmy co 30 minut

ŚWIETNIE!ZA ROK RZĄD NIECHAJ WNIESIE POPRAWKĘ O PRZERYWANIU FILMóW CO 15 MIN.JEśLI NADAL BĘDĄ U WLADZY,TO Z PEWNOŚCIĄ WKRÓTCE UCHWALĄ,ŻE W TV BĘDĄ WYLACZNIE SAME REKLAMY.TELWIZORY-TYCH PASKUDNYCH ZLODZIEJI CZASU-W KOŃCU BĘDZIE MOŻNA WYRZUCIĆ NA ŚMIECI I ZAJĄĆ SIĘ CZYMŚ POŻYTECZNYM NP.ZBÓRKĄ ZLOMU..

Pokaż wszystkie komentarze (6)

Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY