Rosja zadowolona z polskiego prezydenta

- Bronisław Komorowski nie cierpi na rusofobię, jest współczesnym politykiem europejskim – cytuje Gazeta Wyborcza Michaiła Margiełowa z wyższej izby parlamentu rosyjskiego.

Margiełow, który jest przewodniczącym komisji zagranicznej Rady Federacji, ocenił, że Komorowski wygrał dzięki głosom młodzieży i średniego pokolenia, a więc ludzi, którzy przyszłość swego kraju widzą w jego otwartości oraz normalnym współżyciu z sąsiadami.

- Z Polską, gdzie prezydentem jest pan Komorowski, a na czele rządu stoi pan Tusk, będzie znacznie łatwiej znajdować wspólny punkt widzenia, niż to się udawało do tej pory w warunkach stałej rywalizacji prezydenta i rządu parlamentarnej większości – mówił z kolei cytowany przez dziennik Konstantin Kosaczow, szef komisji zagranicznej Dumy.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (1)

oleg

6.7.2010 17:54:44

Re: Rosja zadowolona z polskiego prezydenta

To jest oczywista oczywistość, pachołki na talerzu dali Rosji prezydenta: alleluja


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 4.5.2018

  Kto dostanie Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości?

  Celem prezydenckiego projektu jest ustanowienie nowego odznaczenia – Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości, którego nadanie stanowić będzie formę wyróżnienia osób związanych (...)

 • 26.7.2018

  Nie będzie referendum konstytucyjnego

  Senat nie wyraził zgody na zarządzenie przez prezydenta RP ogólnokrajowego referendum konsultacyjnego w sprawie zmian lub uchwalenia nowej konstytucji. 

 • 13.10.2017

  10 tys. zł za deputat węglowy

  Projekt ustawy zakłada jednorazową wypłatę rekompensaty za utracone prawo do świadczenia w wysokości 10 tysięcy złotych netto. Wypłata świadczenia zaplanowana jest do końca 2017 roku.

 • 8.5.2018

  Nowe zwolnienia z opłaty od pozwu

  Nowelizacja dotyczy rozszerzenia katalogu pism, które nie będą podlegać opłacie. Opłata od pozwu nie będzie pobierana od kombatantów i ich zstępnych, od osób prawnych oraz jednostek (...)

 • 23.1.2018

  Wdrożenie europejskiego nakazu dochodzeniowego

  Nowelizacja Kodeksu postępowania karnego wprowadza do polskiego prawa mechanizm europejskiego nakazu dochodzeniowego.