Sikorski chce skończyć z władzą Kaczyńskich

Chcę być prezydentem m.in. po to, by skończyć z polityką hakową i odsunąć od władzy braci Kaczyńskich - mówił w Radiu ZET Radosław Sikorski.

Szef MSZ odpowiedział w ten sposób na zarzuty Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że posiada wiedzę, która dyskwalifikuje Sikorskiego jako prezydenta.

- Wzywam Jarosława Kaczyńskiego, aby zachował się jak mężczyzna i wyłożył na stół to, co ma, po to, żebym mógł ewentualnie dać mu sposobność w sądzie udowodnić swoje insynuacje - mówił, jak czytamy na łamach Gazety Wyborczej, Radosław Sikorski.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 19.10.2009

  Władza rodzicielska - prawa i obowiązki rodziców wobec dziecka

  Dziecko pozostaje pod władzą rodzicielską, ponieważ nie jest zdolne do samodzielnego prowadzenia swoich spraw. Z tego względu wymaga pomocy i ochrony ze strony osób dorosłych. Taką pomoc (...)

 • 13.1.2014

  Kiedy władza rodzicielska ustaje?

  Przyczyny ustania władzy rodzicielskiej podzielić można na 3 grupy: ustanie z przyczyny naturalnej, ustanie z mocy prawa oraz ustanie na podstawie orzeczenia sądu. Zgodnie z artykułem 92 kodeksu rodzinnego (...)

 • 17.2.2019

  Interesy majątkowe małoletniego pod ochroną sądu?

  Interesy majątkowe małoletniego dziecka wymagają bezwzględnej ochrony - uznał Sąd Najwyższy. Rodzice nie mogą bez zezwolenia sądu opiekuńczego dokonywać czynności przekraczających (...)

 • 26.4.2017

  Ubezwłasnowolnienie - Kto może zostać ubezwłasnowolniony? Jakie są skutki ubezwłasnowolnienia

  Często zdarza się, że dana osoba nie jest w stanie decydować o swoim życiu, lub nawet nie potrafi podjąć najprostszych decyzji. Może to być wynikiem np. choroby psychicznej. Dlatego w takich sytuacjach (...)

 • 24.3.2019

  E-meldunek

  W razie zmiany miejsca zamieszkania bądź powrotu z zagranicy i braku meldunku w Polsce, nie trzeba już iść do urzędu. Można zameldować się przez Internet.