"Solidarność" rusza na Wawel

Władze "S" organizują pielgrzymkę do grobu prezydenta. Przyjedzie kilka tysięcy działaczy, zaproszono także Jarosława Kaczyńskiego – donosi Gazeta Wyborcza.

Msza odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 16. Pod Wawel przyjedzie kilka tysięcy związkowców, spodziewane są setki pocztów sztandarowych.

- Uroczystości pogrzebowe z różnych powodów ograniczały dostęp pocztów sztandarowych. Kilkaset z nich utknęło gdzieś w Łagiewnikach, czy na Błoniach i teraz ci ludzie chcą się pożegnać tak, jak chcieli – tłumaczył Gazecie Wyborczej Wojciech Grzeszek, przewodniczący małopolskiego regionu "S".

- Żadnej polityki nie będzie, to dla związku symboliczne zakończenie żałoby - obiecuje Marek Lewandowski, asystent szefa „S” Janusza Śniadka.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (4)

Moher

22.5.2010 9:36:8

Re: piotrus przez małe p

masz tupet zwierzaku opluwac niewinnych ludzi podłącz sobie do mózgu kija samobija by ci nienawiść chamie wybił z otumanionego łba.i tak Komorowski nie wygra,bo nie nadaje sie na Prezydenta.

Piotruś G.

22.5.2010 8:34:57

A może "święcona woda"?

Wystarczy podłączyć kranik z wodociągiem obok krypty, zamówić wagon 100. gramowych buteleczek z fotką prezydenckiej pary i mohery będą miały obok domowego łoża poświęcony obiekt do modlitw! Po pięć złotych za "małpkę". Zastrzegam sobie 10% udziału w zyskach za pomysł!

Stary

21.5.2010 20:28:29

Re:

Ludzie opamiętajcie się. Pielgrzymuje się do miejsc świętych !!!!!

Artur

21.5.2010 16:3:42

Re: Na Wawel

A może poczekać jak skończy się powódź, to II etap narodowej żałoby.

Pokaż wszystkie komentarze (4)

Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE: