Tusk nie pokaże twarzy na billboardach

Według premiera plakaty w kampanii wyborczej to marnowanie pieniędzy. Dlatego lidera PO na dużych plakatach nie zobaczymy.

Osoba z otoczenia Donalda Tuska twierdzi, że wywieszanie w kampanii plakatów jest całkowicie nieefektywne – pisze za Rzeczpospolitą dzisiejsza Gazeta Wyborcza.

- Kampanie billboardowe były dotąd jedną z największych pozycji przy rozliczaniu kosztów ostatnich kampanii, a ich wpływ na ostateczny wynik wyborczy jest minimalny - dodaje ta sama osoba. 

Nie oznacza to, że Platforma Obywatelska całkowicie zrezygnuje z billboardów w tegorocznej kampanii. Ma być ich po prostu mniej w porównaniu z plakatami innych partii.

- Premier postanowił jednak, że on sam będzie konsekwentny i jego na plakatach nie będzie – podkreśla informator Rzeczpospolitej.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (1)

llll

4.8.2011 8:55:10

Re: Tusk nie pokarze twarzy na billboardach

kogo i za co pokarze?;) troche wstyd robic bledy ortograficzne na powaznej stronie...


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.1.2005

  Wymiana praw jazdy

  Przypominamy naszym Użytkownikom, że zgodnie z art. 150 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, prawa jazdy i inne dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami lub potwierdzające (...)

 • 25.11.2018

  Dowód osobisty dla dziecka

  Jeśli rodzic chce wyjechać z dzieckiem za granicę, na przykład do innego państwa Unii Europejskiej, powinien wyrobić dla dziecka dowód osobisty. Dowód osobisty dla dziecka jest potrzebny, (...)

 • 21.7.2018

  E-dowody już niedługo

  Według projektu, od marca 2019 r. rozpocznie się wydawanie nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną.

 • 10.8.2017

  Przewóz towarów ma być monitorowany elektronicznie

  Proponowana nowelizacja zakłada, że w szczególności przewóz paliw płynnych, alkoholu skażonego i suszu tytoniowego będzie nadzorowany elektronicznie za pomocą systemów satelitarnych. (...)