Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Przyjazny Regulamin

Chcesz sprawdzić sklep internetowy?

Zrobimy to za Ciebie!

Od ponad 23 lat specjalizujemy się w sprzedaży usług przez Internet. Stale kontrolując zmiany w prawię oraz rozwijają cy się rynek sprzedaży internetowej postanowiliśmy stworzyć usługę, która przy wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia pozwoli zarówno klientom jak i właścicielom biznesów internetowych bezpiecznie dokonywać transakcji przez Internet.

Od 2011 roku usługa Przyjazny Regulamin cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli e-sklepów. Prawnicy e-prawnik.pl analizują, poprawiają i nadzorują regulaminy sklepów internetowych wystawiając Certyfikat "Przyjazny Regulamin" dzięki czemu właściciele oraz klienci mają pewność, że każdy zakup dokonany jest zgodnie z prawem.

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.