e-prawnik.pl Porady prawne

świadek - Warto wiedzieć

Znaleziono:

43 Artykułów "świadek"


345 Pytań i odpowiedzi "świadek"


188 Tematów na forum "świadek"


śWIADEK - ARTYKUŁY

śWIADEK - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

śWIADEK - FORUM PRAWNE

 • Witam, zostałam powołana jako świadek w rozprawie rozwodowej. Od wielu lat leczę się psychiatrycznie z powodu nerwicy, depresji i napadów lękowych. Czy muszę stawić się na rozprawie sądowej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry Zostałam oszukana w rozmowie z rzekomym pracodawca miałam dzień próbny po czym miał wysłać umowę podałam mu wcześniej wszystkie dane. Praca polegała na testowaniu przelewów bankowych. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dostałam wezwanie do Prokuratury z art. 231 kk par1 pkt 2. Szczerze, byłam zaskoczona...bo nigdzie nie przewinęło mi się aby przy paragrafie był punkt. A będąc w prokuraturze i składając zeznania, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mój problem polega na tym że kolega z pracy został zwolniony i wytoczył pozew przeciwko pracodawcy i ja zgodziłem się być świadkiem w tej sprawie oczywiście ja nadal pracuję w tej firmie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Proszę o poradę w sprawie kolizji drogowej. Chodzi o kolizję podczas manewru wyprzedzania. Kierowca pojazdu dostawczego (bus plandeka) był wyprzedzany przez pojazd osobowy na wąskiej, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Hej, pisze do Was z takim pytaniem. 3 osoby zostały oskarżone o pobicie po kilku rozprawach sąd orzekł ich winę- wyrok kurator oraz spore zadośćuczynienie pieniężne dla poszkodowanego, mija rok (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam pytanie...mianowicie ponad 3 lata temu mój pies uciekł z działki i rzucił się na sąsiadkę która przechodziła akurat ze swoim małym psem. Wzięła psa na ręce po czym mój pies ją (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W patologicznym domu u osób z którymi mam więzi krwi dochodzi do makabrycznych rzeczy. Mąż znęca się nad swoją żoną którą ma pod opieką. Wyładowuje się nad nią emocjonalnie, drze się (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie.Zostałem oskarżony z art. 7 ust. 2 Ustawy z nia 5 lipca 2002 r o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym. Artykuł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, w 2017r. doszło do uszkodzenia mienia na ok 20tys. zł. na dzis jest juz ponad 2lata ,oraz sprawce uniewinniono podobno przez ?sprzeczne zeznania? Ale od początku 2017r. godzina 01:00 słychać (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)