świadek - Warto wiedzieć

Znaleziono:

41 Artykułów "świadek"


344 Pytań i odpowiedzi "świadek"


178 Tematów na forum "świadek"


6 Interpretacji podatkowych "świadek"


śWIADEK - ARTYKUŁY

śWIADEK - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

śWIADEK - FORUM PRAWNE

 • Witam, otrzymałam wezwanie na policję w charakterze świadka: świadek winien stawić się w miejscu, dniu i godzinie wskazanych w wezwaniu (art. 177 § 1 k. p. k.) oraz jako świadek w sprawie art. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, ani na jego elementy. Sytuacja jest następująca Część rodziny uwłaszcza się na gruntach należących do moich pradziadków (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zostałem wezwany na świadka w sprawie alimentacyjnej pozwanym jest mój brat który ma płacić alimenty na swoje dzieci . pracuje i mieszkam za granicą ale musiałbym przyjechać specjalnie na rozprawę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Na domówce u znajomej pojawiła się policja bo było za głośno w nocy. Policjanci mnie, mojego męża i dwójkę znajomych wyprosili z mieszkania i zostali z właścicielką mieszkania . Czekaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam państwa. Mój brat rok temu został zaczepiony i uderzony w twarz przez jakiegoś chłopaka  ( znają się ze szkoły) . Mój brat mu oddał. Po czym ten chłopak zrobił obdukcję i zeznał (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam jakoś jakiś miesiąc temu z przebieralni wziąłem zegarek i jedna osoba o tym wiedziała. teraz ma wezwanie jako świadek i czy jeśli mnie wskaże ze przwywlaszczylem sobie ten zegarek co mnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

śWIADEK - INTERPRETACJE PODATKOWE