ACTA 2 - Warto wiedzieć

Znaleziono:

8 Artykułów "ACTA 2"


3 Pytań i odpowiedzi "ACTA 2"


30 Tematów na forum "ACTA 2"


ACTA 2 - ARTYKUŁY

ACTA 2 - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

ACTA 2 - FORUM PRAWNE

 • Władze Słowenii pod naciskiem opinii publicznej zamroziły ratyfikację ustawy ACTA. Słoweńscy krytycy ACTA podobnie jak Polscy, Czescy, Austryjaccy protestujący uważają, że pakt ten prawom człowieka (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Myliłby się ten kto pomyślałby że ACTA nie oburzy nikogo i przejdzie bez echa. Jak pokazują sondaże przed sprawą z ACTA sprawa wyglądała tak http://bi.gazeta.pl/im/6/11039/m11039896.jpg a teraz? (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W krajach Europy protestowały dziesiątki tysięcy ludzi rpzeciwko ACTA, coprawda u nas protesty zaczynają słabnąć, ale winą jest pogoda, i troche moze równiez wypalenie i przesyte tematem. Jednak (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • \"Nie można zmuszać dostawców internetu do zainstalowania systemu zapobiegającego nielegalnemu pobieraniu plików z internetu - orzekł Europejski Trybunał Sprawiedliwości\",.- no i acta sracta dziękujemy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • o 3.30 naszego czasu o około 11 godziny w japonii ambasador polski w tym kraju podpisał porozumienie ACTA i w ten sposób temat tego bardzo kłopotliwego dokumentu został prawnie zamkniety. teraz czekają (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • mam pytanie czy po wprowadzeniu w życie Acta bedzie można sciagac seriale i napisy do nich tj do tych co np leca obecnie w usa .chodzi o samo sciagniecie dla siebie nie rozpowszechnianie tylko sciagam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)