Policja - Warto wiedzieć

Znaleziono:

195 Artykułów "Policja"


412 Pytań i odpowiedzi "Policja"


1133 Tematów na forum "Policja"


57 Interpretacji podatkowych "Policja"


POLICJA - ARTYKUŁY

POLICJA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

POLICJA - FORUM PRAWNE

 • Witam, chciałabym poprosić o poradę. Od około 3 miesięcy jestem uporczywie nękana przez anonimowe konta na Instagramie. Komentują mi złośliwie zdjęcia, piszą w wiadomościach prywatnych. Wszystko (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy ktoś się orientuje w sprawach allegro mam taki problem ze musiałem sytuację nieciekawym chodzi o telefony które sprzedałem ale niewyslalem , allegro wyplacilo rekompensate kupującym ja pisałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam problem z sąsiadką, która prawdopodobnie jest chora psychicznie, albo ma demencję. Uciążliwość sąsiadki polega na tym, że sąsiadka rzuca przedmiotami, krzyczy bardzo głośno (budzi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • mieszkam całe życie u babci jestem nie zameldowany, wczoraj policja kazała mi wyjść z lokalu w którym mieszkam pod nadzorem i namową policji żeby mnie nie wpuszczać z powrotem dodam iż miałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mój adwokat - nie wiem jak to możliwe popadł w jakieś kłopoty i jest w areszcie. Policja ma jego telefon. Obawiam się, bo kontaktowaliśmy się przez WhasApp oraz maila. Czy szyfrowanie jest (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Sprawa wygląda następująco wieczorem koło 23 wyszedłem na papierosa i zauważyłem moja sąsiadkę która stała na ulicy zapłakana i krzyczała pomocy bo ktoś jej ukradł klucze od domu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

POLICJA - INTERPRETACJE PODATKOWE