Policja - Warto wiedzieć

Znaleziono:

200 Artykułów "Policja"


412 Pytań i odpowiedzi "Policja"


1144 Tematów na forum "Policja"


58 Interpretacji podatkowych "Policja"


POLICJA - ARTYKUŁY

POLICJA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

POLICJA - FORUM PRAWNE

 • Witam Od 2012 roku jestem po rozwodzie. Mąż zostawił mnie w 2010 r z 2 letnim i 4-ro miesięcznym dzieckiem. Musiałam uciekać z domu teściów, u których zostałam w środku nocy praktycznie. Zarówno (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Otóż sprawa wygląda tak i dotyczy mojego brata. Mianowicie 2 miesiące temu moja bratowa wyrzuciła go z domu, bez tłumaczenia i większego powodu. Mój brat usilnie próbował wrócić do domu, do (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Na domówce u znajomej pojawiła się policja bo było za głośno w nocy. Policjanci mnie, mojego męża i dwójkę znajomych wyprosili z mieszkania i zostali z właścicielką mieszkania . Czekaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, w listopadzie 2017 roku mialem kolizje. Krotko mowiac wjechal we mnie starszy pan gdy jechalem prawym pasem, pan nie upewnil sie czy ma miejsce i wjechal we mnie ocierajac sie o moj lewy bok. Byla (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry nazywam się Kacper i mam 15 lat. Dziś do mojego domu przyjechał policjant w sprawie tego co pisałem na portalu "olx" napisałem coś typu "czy modela na zdjęciu jest w cenie bo mam wolną (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Miałam stłuczkę nie z mojej winy. Jednak policja twierdzi inaczej ich argument na to ze wina jest też po mojej stronie jest taki że ja nie byłam wystarczająco ostrożna i mogłam bardziej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

POLICJA - INTERPRETACJE PODATKOWE