Ubezpieczenia wypadkowe - Warto wiedzieć

Znaleziono:

61 Artykułów "Ubezpieczenia wypadkowe"


65 Pytań i odpowiedzi "Ubezpieczenia wypadkowe"


8 Tematów na forum "Ubezpieczenia wypadkowe"


UBEZPIECZENIA WYPADKOWE - ARTYKUŁY

UBEZPIECZENIA WYPADKOWE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

UBEZPIECZENIA WYPADKOWE - FORUM PRAWNE

 • Dlaczego prowadzący dzialalnosc gospodarcza w przypadku rezygnacji z dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego musi dalej placic na ubezpieczenie wypadkowe, pomimo ze, nie daje mu to zadnych uprawnien? (pocket) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanie co do składek na ubezpieczenia?? Gubię się w tym, jest ich strasznie dużo, emerytalne, rentowe, zdrowotne, chorobowe, społeczne, wypadkowe?? Które są obowiązkowe i kiedy?? Dostaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wysokość składek wynosi: * 19,52 % podstawy wymiaru - na ubezpieczenie emerytalne * 6,00 % podstawy wymiaru - na ubezpieczenia rentowe * 2,45 % podstawy wymiaru - na ubezpieczenie chorobowe * (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Ubezpieczenia społeczne: * Emer. - 393,41 zł * Rent. - 120,92 zł * Chor. - 49,38 zł * Wyp. - 33,66zł (Składka na ubezpieczenie wypadkowe dla płatników zgłaszających nie więcej niż 9 osób (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jakie obowiązki ciążą na płatniku składek na ubezpieczenia społeczne? Jakie składki wynagrodzeń pracowników są wyłączone z podstawy wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne? Jakie wprowadzono (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Sfera budżetowa.Zwracam się z pytaniem czy nagrody jubileuszowe i odprawy aktualnie nalicza się od średniej płacy brutto pomniejszonej o składki na ubezpieczenie :emerytalne,rentowe,,wypadkowe(tzw. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Po 10-ciu latach prowadzenia działalności gospodarczej, płaceniu składek za siebie i pracowników poinformowano mnie, że mimo terminowego płacenia i składania deklaracji nie mam prawa do chorobowego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Składki na ubezpieczenia społeczne obliczą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Uznaje się za nie: * osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą oraz osoby z nimi współpracujące; * (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY