e-prawnik.pl Porady prawne

Ukraina - Warto wiedzieć

Znaleziono:

28 Artykułów "Ukraina"


9 Pytań i odpowiedzi "Ukraina"


6 Tematów na forum "Ukraina"


UKRAINA - ARTYKUŁY

UKRAINA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

UKRAINA - FORUM PRAWNE

 • Witam. Przejdę od razu do sedna. Moja narzeczona przebywa w Polsce już 6 lat, ma kartę stałego pobytu, pracę, jest zameldowana. Postanowiliśmy wziąć ślub cywilny z kilku powodów których nie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • !! UKRAINA POWRACA !! Nazywam się Sasza i pomagam zdobyć prawo jazdy na Ukraina.Każda kategoria/zabrane/zatrzymane. Z Wpisem do Rejestru i całą dokumentacją, z możliwością osobistego odbioru w (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, znaki towarowe są prawnie chronione ale chciałabym sprecyzować. Chodzi o użycie nazwy w publikacjach, katalogach, czy na gadżetach promocyjnych, czy można używać nazw takich jak: \"POLSKA (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • prawo jazdy, bezproblemowo, 100% zdawalności, tanio. ukraina. bez potrzeby zaliczki. well_uni@rocketmail.com tel.798074491. w dni robocze najlepiej dzwonić między 10 a 15. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam! Mam pytanie jeżeli cudzoziemiec złozył podanie o nadanie mu obywatelstwa polskiego i po wszytkich weryfikacjach dostał pismo (trwalo to 2,5lata) ze owszem pan prezydent obywatelstwo nadaje ale (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Podczas pobytu w lesie znalazlem 20 kartonow papierosow bez znakow akcyzy.Zastanawialem sie co z nimi zrobic czy powiadomic policje czy nie.ale policja nadjechala sama i tu zaczął sie moj problem.Postawiono (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)