Adopcja - Warto wiedzieć

Znaleziono:

23 Artykułów "adopcja"


55 Pytań i odpowiedzi "adopcja"


23 Tematów na forum "adopcja"


ADOPCJA - ARTYKUŁY

ADOPCJA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

ADOPCJA - FORUM PRAWNE

 • Witam. Siostra ma 25 lat i niedawno urodziła dziecko. Rodzice dowiedzieli się o tym dopiero po porodzie. Teraz wróciła z dzieckiem do domu rodzinnego. Ojca dziecka oficjalnie nie ma. Jednak siostra (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Z góry przepraszam jeśli dział jest nie ten. Półtora miesiąca temu adoptowałam z hodowli psa. Na portalu olx znalazłam ogłoszenie o 10tyg pudlu do adopcji, okazało się, że pochodzi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam mam problem moja przyjaciółka 2lata temu oddała dziecko do adopcji czy można je odzyskać i w jaki sposób moge jej pomóc czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • MOJA BABCIA OPIEKUJE SIĘ SIEDMIOLETNIM WNUKIEM. TRZY MIESIACE TEMU ZMARŁ OJCIEC CHLOPCA A CZTERY LATA TEMU MATCE ODEBRALI PRAWA DO DZIECKA. MOJA BABCIA JUZ WCZESNIEJ OPIEKOWAŁA SIE WNUCZKIEM, MOZNA (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie, Mam pytanie odnosnie adopcji otwartej. Czy w ogole istnieje i jak to sie ma w stosunku do rodziny zastepczej, ktora opiekowala sie dzieckiem przez 2,5 roku. Czy fakt, iz dziecko (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam takie pytanie zwiazane z opieka nad nieletnia bo jest w adopcji i czy da sie jakos to rozwiazac ? I drugie pytanie w jaki sposob mozna przejac obieke i czy da sie jezeli jestem opcy dla tej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)