e-prawnik.pl Porady prawne

Auto - Warto wiedzieć

Znaleziono:

150 Artykułów "auto"


260 Pytań i odpowiedzi "auto"


644 Tematów na forum "auto"


AUTO - ARTYKUŁY

AUTO - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

AUTO - FORUM PRAWNE

 • Witam Kupiłem auto od drugiego właściciela okazało się że w umowie pierwszego i drugiego właściciela jest przekreślony błędny rocznik pojazdu... Parafke drugiego właściciela mam ale co z (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, niestety doszło do wypadku. Jadąc autem, jechała przede mna rowerzystka, więc dałem kierunek i zacząłem ją wymijać. Kidy wracałem już na prawy pas, po 10-15 sekundach usłyszałem straszny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Wynająłem auto na rok. Najemca chce zrobić aneks do umowy, żeby miał prawo pierwokupu. Nie mam nic przeciwko temu, chętnie mu sprzedam. Chodzi tylko o to żeby sensownie sporządzić odpowiedni (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, zmarl moj Ojciec po jego śmierci dziedziczę: ja moja mama i dwójka rodzeństwa z pierwszego małżeństwa taty. Do podziału jest dom, 1 auto zarejestrowane na tate , drugie na Mamę, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Chciałbym poradzić się Was w jednej kwestii otóż nie jestem pewien co do przepisów regulujących tematy związane z posiadaniem auta. Według tego co publikująca pisma motoryzacyjne (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Szanowne Grono! 18 miesięcy temu moje auto zostało uszkodzone na parkingu. Szkoda z OC sprawcy. Zaprowadziłem auto do "renomowanej" firmy w woj.zachodniopomorskim celem naprawy. Po odbiorze okazalo (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, posiadam samochód we wspólności małżeńskiej, założyłem firmę i auto wciągnąłem do firmy. Po roku sporządziliśmy z żoną rozdzielność majątkowa. Na dzień dzisiejszy firma upadała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wiechał facet autem na moje pole i niszczył plony.,, młode zboże" czy według prawa- wszystko co na moim polu jest moje???? czy mogłem okopać głębokim rowem to auto i uniemożliwić mu wyjazd???także (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Zacznę od początku: Wraz z żoną kupiliśmy wczasy korzystając z biura wakacje.pl . Wczasy organizowane były przez Grecos- kierunek Zakynthos. Dzień przed lotem otrzymałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam , mam problem i chciał bym się dowiedzieć czego mogę się spodziewać gdy Pojadę odebrać auto z Policji ok 2 miesiące temu zaraz za granica zostałem zatrzymany , problem w tym ze nie mam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)