Bezdomny - Warto wiedzieć

Znaleziono:

8 Artykułów "bezdomny"


2 Pytań i odpowiedzi "bezdomny"


16 Tematów na forum "bezdomny"


BEZDOMNY - ARTYKUŁY

BEZDOMNY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

BEZDOMNY - FORUM PRAWNE

 • Witam Sytuacja wygląda następująco. Zameldowany w kamienicy , wynajmujący mieszkanie od poprzedniego właściciela , zostaje zmuszonu do opuszczenia mieszkania przez nowych właścicieli (poprzedni (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wiatm. Przebywam za granicą i jestem po rozwodzie. Byly mąż nie kontaktuke sie z naszym synem jest alkoholikiem dzwoni sporadycznie ma trudnosci w placeniu alimentów jest bezdomny obecnie i chcialabym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Mój chłopak (19lat) ma dziecko z dziewczyną (17lat). Ostatnio dostał list - jego była domaga się alimentów w wysokości 800 zł miesięcznie. Po pierwsze mój chłopak nadal się uczy i (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Poszukuje na forum informacji co zrobic z wypowiedzianymi umowami kretydowymi. Po krotce postaram sie wyjasnic w czym rzecz i byc moze ktos postara sie wypowiedziec i dac jakies wskazowki. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam pewien problem. We wrzesniu pies sasiada zklatki obok pare razy w nocy ujadal, raz od 00 w nocy do 5 nad ranem. Wstalm z lozka otworzylam okno i przescignelam go. Na nastepny dzien zadzwonlam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam dostałem 1w zawieszeniu na 2 z art 286 kk i usuniecie szkody w ciagu 1 roku. Jestem bezdomny mieszka pokatnie u znajomych dodatkowo płace alimety w wysokosi 1400 zł pozostaje mi na zycie i mieszkanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)