Dług - Warto wiedzieć

Znaleziono:

176 Artykułów "dług"


814 Pytań i odpowiedzi "dług"


760 Tematów na forum "dług"


1120 Interpretacji podatkowych "dług"


DłUG - ARTYKUŁY

DłUG - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

DłUG - FORUM PRAWNE

 • Witam Forumowiczów. Mam pytanie w sprawie starego dlugu za OC. zostałem wpisany do krd, i komornik chciał mi zająć wypłatę. Byłem u radcy prawnego i stwierdził pobieżnie ze nic nie da sie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, ani na jego elementy. Sytuacja jest następująca Część rodziny uwłaszcza się na gruntach należących do moich pradziadków (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Kilka lat temu wynajmowałam z byłym partnerem mieszkanie, umowa była na nas oboje z czego Ja mieszkałam tam tylko miesiąc, po czym się wyprowadziłam. Potem okazało się że on nie płacił (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam potrzebuję godnego zaufania adwokata w Krakowie lub Rzeszowie. Chodzi o przejęcie spadku z hipoteka. Przejęcie spadku po zmarłej matce, hipoteka dotyczy domu który wchodzi w skład majątku, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jesteśmy w trakcie przekazania budynku komunalnego w którym zostały już sprzedane wszystkie lokale. Jeden właściciel jest zadłużony a Gmina chce mam przekazać jego dług do spłaty. Jak to ominąć (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dziś otrzymała telefon a w nim miła pani informuje mnie że mam do zapłacenia 4800 za niezapłacone faktury w Orange z 2001 roku.Oni przejęli dług w 2007 roku.Informowali mnie listami zwykłymi nie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

DłUG - INTERPRETACJE PODATKOWE