Dochody - Warto wiedzieć

Znaleziono:

402 Artykułów "dochody"


970 Pytań i odpowiedzi "dochody"


386 Tematów na forum "dochody"


6970 Interpretacji podatkowych "dochody"


DOCHODY - ARTYKUŁY

DOCHODY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

DOCHODY - FORUM PRAWNE

 • Witam, nie wiem czy na pewno wybrałem odpowiedni dział - jak coś przepraszam. W opisywanej sytuacji występują trzy osoby - dziadek, wnuk i osoba z zewnątrz. Dziadek wykonał usługi, a w ramach (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam 2-letnią córkę, na która otrzymuję pieniądze z funduszu alimentacyjnego, ponieważ biologiczny ojciec nie bierze żadnego udziału w wychowaniu. Moje pytanie brzmi: czy jeżeli wezmę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie odnośnie podatku dochodowego za ugodę pozasądową. W 2018 otrzymałem pieniądze za ugodę pozasądową wynikającą za bezprawne zwolnienie z pracy. Okazało się, że te pieniądze podlegają (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć i czołem, mam zapytanie odnośnie kwestii stypendium socjalnego na studiach. 28 stycznia siostra zakończyła studia kończące się tytułem magistra. Ponadto jest w trakcie studiowania innego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie, jak w temacie. Gdzie mam się udać i co zrobić, aby rozwiązać moja sytuację. Sąd? Notariusz? Moi rodzice nie żyją. Tata 4 lata, a Mama 2 lata. Po Tacie nie było sprawy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam!moja sytuacja jest tragiczna. Byłam z chłopakiem 4 lata.zaszlam w ciążę.jako że warunki w domu rodzinnym były źle zdecydowałam się zamieszkać u jego rodziców .N trakcie ciąży zdecydowaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

DOCHODY - INTERPRETACJE PODATKOWE