e-prawnik.pl Porady prawne

Dochody - Warto wiedzieć

Znaleziono:

517 Artykułów "dochody"


971 Pytań i odpowiedzi "dochody"


391 Tematów na forum "dochody"


DOCHODY - ARTYKUŁY

DOCHODY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

DOCHODY - FORUM PRAWNE

 • policja w związku z donosem przeszukała posesję wraz z budynkami ujawniono 5 krzaków marihuany w różnej fazie wzrostu uprawianych na dworze nie lokalu, oraz 50g suszu i 35 g łodyg. konopie uprawiane (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zebrane niedawno przez kolegów z klasy i byłem bardzo zaskoczony, że wielu z nich pracuje w domu. Chętnie też zmieniłbym swoją działalność. Masz dość nudnej i monotonnej pracy biurowej. Ale (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witajcie, Kieruję się z prośbą do Was w kwestii podpowiedzi dotyczącej prowadzenia własnej działalności. Trafiła mi się nagła okazja na sprzedaż pewnego towaru i Internecie, głównie na (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Staram się o stypendium socjalne na mojej uczelni uwzględniając dochody za rok 2018. W roku 2018 pracowałam przez okres dwóch tygodni. Posiadam umowę o dzieło. Uzgodniłam z pracodawcą, że pracuję (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Mój syn chce zajmować się sprzedażą butów z drugiej ręki w internecie. Polegałoby to na tym, że syn bierze udział w losowaniu butów o bardzo ograniczonej dystrybucji. (Buty są opodatkowane (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Niedawno złożyłem podanie o zamianę mieszkania komunalnego z zasobow gminy na mieszkanie o wyzszym standardzie (chodzi glownie o ogrzewanie, ciepłą wodę i gaz, gdyż obecnie pale w piecu kaflowym).We (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, nie wiem czy na pewno wybrałem odpowiedni dział - jak coś przepraszam. W opisywanej sytuacji występują trzy osoby - dziadek, wnuk i osoba z zewnątrz. Dziadek wykonał usługi, a w ramach (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam 2-letnią córkę, na która otrzymuję pieniądze z funduszu alimentacyjnego, ponieważ biologiczny ojciec nie bierze żadnego udziału w wychowaniu. Moje pytanie brzmi: czy jeżeli wezmę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie odnośnie podatku dochodowego za ugodę pozasądową. W 2018 otrzymałem pieniądze za ugodę pozasądową wynikającą za bezprawne zwolnienie z pracy. Okazało się, że te pieniądze podlegają (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć i czołem, mam zapytanie odnośnie kwestii stypendium socjalnego na studiach. 28 stycznia siostra zakończyła studia kończące się tytułem magistra. Ponadto jest w trakcie studiowania innego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)