Dziecko - Warto wiedzieć

Znaleziono:

433 Artykułów "dziecko"


1566 Pytań i odpowiedzi "dziecko"


3208 Tematów na forum "dziecko"


474 Interpretacji podatkowych "dziecko"


DZIECKO - ARTYKUŁY

DZIECKO - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

DZIECKO - FORUM PRAWNE

 • Witam. Na domówce u znajomej pojawiła się policja bo było za głośno w nocy. Policjanci mnie, mojego męża i dwójkę znajomych wyprosili z mieszkania i zostali z właścicielką mieszkania . Czekaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Opisze w skrócie swoją historię. Pewnego dnia dowiedziałem się że moja dziewczyna jest w ciąży. Uznałem dziecko za swoje bo nic nie podejrzewałem, nawet niektórzy mówili że podobne, ale po (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Z góry przepraszam jeśli zły wątek zaznaczyłam. Mam pytanie do Mops-u muszę złożyć oświadczenie o dochodach. I tu mam problem. Mieszkam u partnera ale sama. On pracuje za granicą i (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam dostałem nieprawomocny wyrok 2lat pozbawienia wolności do którego już złożyłem pismo o uzasadnienie. Zostałem skazany bez namacalnych dowodów pomimo że jestem jedynym żywicielem rodziny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam mam problem poniewaz ojciec dziecka nie chce go uZNac -mimo tego ze robilismy testy DNA -powiedzial mi ze jesli chce dostac jakies pieniadze na dziecko mam isc do sadu :( narazie jestem w Uk ale (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, kewstia niepłaconych alimentów na dziecko. Mój były partner ma zasądzone alimenty , których nie płaci od kilku miesięcy, dług rośnie. Kwota przewyższa 3krotność zasądzonych miesięcznych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

DZIECKO - INTERPRETACJE PODATKOWE