Eksmisja - Warto wiedzieć

Znaleziono:

23 Artykułów "eksmisja"


254 Pytań i odpowiedzi "eksmisja"


147 Tematów na forum "eksmisja"


32 Interpretacji podatkowych "eksmisja"


EKSMISJA - ARTYKUŁY

EKSMISJA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

EKSMISJA - FORUM PRAWNE

 • Witam, Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale sprawa wygląda następująca jakieś 10-13 lat temu zasądzono mi, mojemu bratu i mamie eksmisje z czego tylko mi nie przyznano lokalu zastępczego. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanie odnośnie pozbycia się niechcianej lokatorki. Kobieta obecnie jest zameldowana w moim domu, nie płaci podatków, jest bardzo problematyczna. Wraz z moim synem mają córkę, lecz związek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam pytanie odnosnie zasiedzenia. Moja Mama 20 lat temu kupila dom z lokatorami - Matka i jej syn. Oboje sa zameldowani w tym domu. Niedawno Matka zmarla zostal syn ktory demoluje dom, naduzywa alkoholu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Narzeczona w perfidny sposób wyłudziła ode mnie podpis na umowie pożyczki. teraz chce mi zabrać mieszkanie. oskarżyła mnie o wszystko - , że jestem oszustem, złodziejem, no i tylko do pieca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i wyjaśnienie w jakiej sytuacji dokładnie się znajduję. Mój tata to alkoholik. Mieszka sam w mieszkaniu własnościowym. Jest jego jedynym właścicielem. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, chcę wynająć pokój parze (nie małżeństwo - nieformalna para) w formie najmu okazjonalnego. Czy z punktu widzenia moich interesów (ewentualna eksmisja gdyby para była w ciąży i miała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

EKSMISJA - INTERPRETACJE PODATKOWE