Eksmisja - Warto wiedzieć

Znaleziono:

25 Artykułów "eksmisja"


254 Pytań i odpowiedzi "eksmisja"


149 Tematów na forum "eksmisja"


EKSMISJA - ARTYKUŁY

EKSMISJA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

EKSMISJA - FORUM PRAWNE

 • Od marca jestem właścicielem mieszkania, które nabyłam na licytacji komorniczej. Niestety z byłym właścicielem jest utrudniony kontakt i nie otrzymałam od Niego kluczy do mieszkania. Po kontakcie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Niestety w związku z koronawirusem straciłem dochód z pracy w lokalu gastronomicznym. Zdążyłem znaleźć prace ale oczywiście nie mieszkanie. Z dniem 31 marca skończyła mi się umowa z właścicielem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale sprawa wygląda następująca jakieś 10-13 lat temu zasądzono mi, mojemu bratu i mamie eksmisje z czego tylko mi nie przyznano lokalu zastępczego. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanie odnośnie pozbycia się niechcianej lokatorki. Kobieta obecnie jest zameldowana w moim domu, nie płaci podatków, jest bardzo problematyczna. Wraz z moim synem mają córkę, lecz związek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam pytanie odnosnie zasiedzenia. Moja Mama 20 lat temu kupila dom z lokatorami - Matka i jej syn. Oboje sa zameldowani w tym domu. Niedawno Matka zmarla zostal syn ktory demoluje dom, naduzywa alkoholu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Narzeczona w perfidny sposób wyłudziła ode mnie podpis na umowie pożyczki. teraz chce mi zabrać mieszkanie. oskarżyła mnie o wszystko - , że jestem oszustem, złodziejem, no i tylko do pieca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i wyjaśnienie w jakiej sytuacji dokładnie się znajduję. Mój tata to alkoholik. Mieszka sam w mieszkaniu własnościowym. Jest jego jedynym właścicielem. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, chcę wynająć pokój parze (nie małżeństwo - nieformalna para) w formie najmu okazjonalnego. Czy z punktu widzenia moich interesów (ewentualna eksmisja gdyby para była w ciąży i miała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mieszkam z mama i z bratem, ktory ciagle pije i zneca sie psychicznie. Siedzial juz dwa razy za to w wiezieniu i otrzymal wyrok eksmisyjny. Toczy sie nastepna sprawa rowniez o to samo. Chcialybysmy z mama (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jesteśmy z żoną w trakcie rozwodu.Byliśmy małżeństwem 20 lat. Moja żona przez cały okres małżeństwa pracowała tylko pół roku. Nie mamy dzieci, ale mamy 50 tyś długu. Co miesiąc komornik (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY