Eksmisja - Warto wiedzieć

Znaleziono:

23 Artykułów "eksmisja"


254 Pytań i odpowiedzi "eksmisja"


145 Tematów na forum "eksmisja"


32 Interpretacji podatkowych "eksmisja"


EKSMISJA - ARTYKUŁY

EKSMISJA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

EKSMISJA - FORUM PRAWNE

 • Witam mam pytanie odnosnie zasiedzenia. Moja Mama 20 lat temu kupila dom z lokatorami - Matka i jej syn. Oboje sa zameldowani w tym domu. Niedawno Matka zmarla zostal syn ktory demoluje dom, naduzywa alkoholu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Narzeczona w perfidny sposób wyłudziła ode mnie podpis na umowie pożyczki. teraz chce mi zabrać mieszkanie. oskarżyła mnie o wszystko - , że jestem oszustem, złodziejem, no i tylko do pieca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i wyjaśnienie w jakiej sytuacji dokładnie się znajduję. Mój tata to alkoholik. Mieszka sam w mieszkaniu własnościowym. Jest jego jedynym właścicielem. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, chcę wynająć pokój parze (nie małżeństwo - nieformalna para) w formie najmu okazjonalnego. Czy z punktu widzenia moich interesów (ewentualna eksmisja gdyby para była w ciąży i miała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mieszkam z mama i z bratem, ktory ciagle pije i zneca sie psychicznie. Siedzial juz dwa razy za to w wiezieniu i otrzymal wyrok eksmisyjny. Toczy sie nastepna sprawa rowniez o to samo. Chcialybysmy z mama (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jesteśmy z żoną w trakcie rozwodu.Byliśmy małżeństwem 20 lat. Moja żona przez cały okres małżeństwa pracowała tylko pół roku. Nie mamy dzieci, ale mamy 50 tyś długu. Co miesiąc komornik (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

EKSMISJA - INTERPRETACJE PODATKOWE