e-prawnik.pl Porady prawne

Eksmisja - Warto wiedzieć

Znaleziono:

28 Artykułów "eksmisja"


254 Pytań i odpowiedzi "eksmisja"


153 Tematów na forum "eksmisja"


EKSMISJA - ARTYKUŁY

EKSMISJA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

EKSMISJA - FORUM PRAWNE

 • Dzień dobry! Razem z babcia, mama i ojcem alkoholikiem zyjemy w jednym mieszkaniu we Wrocławiu. Mieszkanie jest własnością babci. Ojciec i mama mają własne mieszkanie w Dzierżoniowie, które stoi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Po wyroku sadowym i eksmisji z komornikiem udalo mi sie wyeksmitowac i wymeldowac lokatorow,ktorzy doprowadzili moja posiadlosc do ruiny.Problem teraz mam taki,ze ci wysiedleni lokatorzy wiedza,iz (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Osoba prawdopodobnie tylko za zadłużenie otrzymała wyrok sądowy o opróżnienie lokalu bez prawa do lokalu socjalnego. Wyrok był zaoczny. Osoba nie osiągała dochodów, w dzień wydania (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam. problem polega na tym ze gdy zostalam pelnoletnia wyprowadzilam sie od taty ktory mieszkal ze swoja matka w mieszkaniu k,omunalnym. ja wykupilam mieszkanie na wlasnosc w innej miejscowosci. teraz (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Od marca jestem właścicielem mieszkania, które nabyłam na licytacji komorniczej. Niestety z byłym właścicielem jest utrudniony kontakt i nie otrzymałam od Niego kluczy do mieszkania. Po kontakcie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Niestety w związku z koronawirusem straciłem dochód z pracy w lokalu gastronomicznym. Zdążyłem znaleźć prace ale oczywiście nie mieszkanie. Z dniem 31 marca skończyła mi się umowa z właścicielem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale sprawa wygląda następująca jakieś 10-13 lat temu zasądzono mi, mojemu bratu i mamie eksmisje z czego tylko mi nie przyznano lokalu zastępczego. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanie odnośnie pozbycia się niechcianej lokatorki. Kobieta obecnie jest zameldowana w moim domu, nie płaci podatków, jest bardzo problematyczna. Wraz z moim synem mają córkę, lecz związek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam pytanie odnosnie zasiedzenia. Moja Mama 20 lat temu kupila dom z lokatorami - Matka i jej syn. Oboje sa zameldowani w tym domu. Niedawno Matka zmarla zostal syn ktory demoluje dom, naduzywa alkoholu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Narzeczona w perfidny sposób wyłudziła ode mnie podpis na umowie pożyczki. teraz chce mi zabrać mieszkanie. oskarżyła mnie o wszystko - , że jestem oszustem, złodziejem, no i tylko do pieca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)