Handel - Warto wiedzieć

Znaleziono:

122 Artykułów "handel"


102 Pytań i odpowiedzi "handel"


111 Tematów na forum "handel"


311 Interpretacji podatkowych "handel"


HANDEL - ARTYKUŁY

HANDEL - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

HANDEL - FORUM PRAWNE

 • Z mężem jestem w trakcie rozwodu bez orzekania o winie z mojego wniosku, o czym mąż został poinformowany i wyraził zgodę, oboje prowadzimy osobne gospodarstwa domowe i weszliśmy w nowe związki. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Chciałbym założyć sklep internetowy z rowerami/częściami rowerowymi i może w przyszłości dorzucić do tego serwis i wynająć lokał stacjonarnie.Części i rowery kupowałbym na giełdach/okazje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam zamiar prowdzic handel obwozny meskiej i damskiej odziezy na terenie polski duzo bede jezdzil wydatki na paliwo ok 2000 zl mc czy warto w tej sytuacji byc platnikiem vat zeby paliwo sobie odliczyc (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, proszę bardzo o pomoc i poradę. Zostałem oskarżony o handel podrobionym sprzętem elektronicznym o wartości 1000zł. Pominę szczegóły.. Fakt jest taki, iż faktycznie sprzedałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mój narzeczony został aresztowany. W domu znaleziono narkotyki ok 600g amfetaminy, jakieś tabletki, kryształ. Wcześniej nie był karany. Ma czysta kartę. Z tego co wiem to nie ma świadków (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam , otóż mój problem jest dość złożony.Około 2 miesiące temu sprzedałem pewnemu Panu konto w grze. Po 2 miesiącach owy Pan wystawił mi negatywny komentarz na allegro pisząc między (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

HANDEL - INTERPRETACJE PODATKOWE